Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Zielona Góra - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Zielona Góra, Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna mieć własną domenę. XXI wiek to zdecydowanie okres prędkiego rozwoju Internetu oraz wszystkich technologii, jakie są z nim związane. Badania nie kłamią, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz to większa ilość ludzi – w tym potencjalnych Kontrahentów Państwa firmy. Brak własnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do następnych Konsumentów, którzy będąc online z zapałem skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub ewentualnie zakupili produkty w sklepie.

 

Od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu witryn internetowych, dlatego gruntownie wiemy, czego potrzebują lokalni przedsiębiorcy – oto usługa tworzenia stron firmowych w technologii AMP. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże natychmiastowe wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które całkowicie prezentują propozycję firmy oraz jej profesjonalne usługi lub ewentualnie towary – z nami Państwa biznes nareszcie zacznie się rozwijać!

 

Strony internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

Na każdym etapie prac staramy się przykładać ogromną uwagę do wyglądu strony, jej użyteczności i co istotne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do pragnień biznesu oraz wznosimy portal internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale w głównej mierze dobrze się pozycjonuje. Wobec tego jeżeli szukają Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron internetowych – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Specjalizujemy się w budowie każdego rodzaju witryn internetowych – wizytówki firmowe, blogi, sklepy internetowe, serwisy oraz wiele innych. Koncentrujemy się zarówno na poprawnym wyglądzie witryny, użyteczności dla internautów i wyszukiwarek a też na optymalizacji SEO, która jest główna, żeby serwis internetowy mógł odnieść sukces w sieci. Prócz tworzenia witryn internetowych, oferujemy także wiele innych usług z zakresu pozycjonowania stron, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM gorąco zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu oraz promowaniu stron w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu stron Konsumentów, analizie SEO, audytach a też optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest zagmatwany, potrafimy pozycjonować strony firmowe, blogi, sklepy internetowe i wiele innych typów portali. Jeżeli poszukują Państwo zawodowców, jacy zajmą się promocją strony w wyszukiwarce Google – serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jakim sposobem uzyskać jeszcze więcej Kontrahentów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn internetowych na lokalne frazy. Google daje dużo możliwości połączonych z promocją lokalnych przedsiębiorstw oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski czy też jakąkolwiek inną aktywność – jeśli poszukują Państwo sposobu, aby dotrzeć do Konsumentów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. chętnie zajmiemy się promocją witryn internetowych na newralgiczne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Kontrahenci szukają usług oraz artykułów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu poszukiwania lokalnych usług oraz produktów. Przy okazji internauci szukają opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu czy też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Wobec tego Państwa firma nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój przedsiębiorstwa – w ostateczności znacznie więcej zadowolonych Klientów to pokaźniejsze przychody i jeszcze większa ilość potencjalnych zleceń od innych, też zainteresowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (dawniej AdWords) to szansa, aby witryna szybko pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Kłopot polega na tym, że aby zaplanować i prowadzić skuteczną kampanię ADS, należy posiadać umiejętności i wiedzę. Niestety niepoprawnie dobrane frazy wygenerują zanadto wielkie koszty, które się nie zwrócą – taka kampania bardzo szybko zużyje cały budżet, nie dając żadnej transakcji z Konsumentem. W jaki sposób tego uniknąć i jak uczynić, aby płatna promocja witryn internetowych w Google była popłatna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Klientów i dostosowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko koszty, ale przede wszystkim przychody.

 

Google ADS działa w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy koronne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Wypada wiedzieć, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że błędnie dobrane frazy, zanadto ogólne słowa lub też najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych profitów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa doliczyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz kompetentnego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych odmian reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeżeli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:8 + 5

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Zielona Góra
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Wyszukują Państwo sposobu, żeby z lokalnego sklepu utworzyć prężnie działającą firmę, która swoje produkty proponuje wszystkim Polakom? Jak to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – fachowa platforma, która prócz prezentacji produktów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy rzetelne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

My wiemy, jak budować współczesne oraz funkcjonalne sklepy, które dobrze się pozycjonują w Google Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac dbamy także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, by móc sprzedawać w sieci.

 

Wszystkie sklepy zamówione u nas opieramy na sprawdzonej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność oraz pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, ma bez liku opcji a także moduł, który zezwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa firma w końcu będzie mogła wyprzedawać artykuły w Internecie.

To nie wszystko – Klienci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na całkowitą integrację oferty z Facebook oraz Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa produkty dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na wyjątkowe życzenie przedsiębiorcy – cały sklep jest także przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting jest jednym z tematów, z którymi nie ma się prostej, fizycznej styczności, tak, ażeby można go było w całości zauważyć gołym okiem, a niemniej jednak jego istnienie jest niezbędne do zapewnienia możliwości działania strony internetowej. Aby zagwarantować tą szansę dla jak największej liczby kontrahentów, bez straty jakości, mamy nowoczesne oraz rozbudowane serwerownie kontrahentów, jakie użyczamy naszym Klientom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, jakich pozytywne recenzje najporządniej zaświadczają o korzystnym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur i zachęta do dalszej działalności oraz wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Warianty hostingu

 

Idealnie wiemy o tym, że nie wszyscy nabywcy mają identyczne wymogi powiązane z jedną usługą, bardzo zróżnicowane mogą być też ściśle określane wymogi generowane przez wybrane witryny WWW. Przygotowaliśmy w takim razie parę wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony produkt, który ostatecznie nie będzie znakomicie dopasowany do danych wymagań. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji w głównej mierze odnośnie wielkości, jaką się potrzebuje. Jest to nadzwyczaj istotne, bo jeżeli ktoś nie posiada wybitnie rozbudowanej strony, rozszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Potrzebując w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić pokaźniejszą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia odpowiednie działanie obu przestrzeni. Oczywiście w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni pasujący konkretnym oczekiwaniom, nie ma więc potrzeby utrudniania formalności osobną operacją pozyskiwania oprócz tego odrębnej usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaproponujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.