Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Tuchola - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Tuchola, Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zamaskować, że dziś każda firma powinna mieć witrynę. XXI wiek to zdecydowanie czas prędkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, jakie są z nim połączone. Badania nie kłamią, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz większa liczba ludzi – w tym potencjalnych Konsumentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak własnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do kolejnych Kontrahentów, którzy będąc online z przyjemnością skorzystaliby z usług Państwa firmy bądź zakupili produkty w punkcie sprzedaży.

 

Wskutek tego w INTERPROM wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i oferujemy strony internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie natychmiastowe wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które bezbłędnie prezentują propozycję firmy oraz jej usługi bądź też towary – z nami Państwa biznes finalnie zacznie się rozwijać!

 

Witryny internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, że na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać uwagę do optymalizacji SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do wymogów biznesu oraz wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale w głównej mierze przyzwoicie się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeżeli szukają Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron internetowych – gorąco zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Proponujemy budowę witryn firmowych, wizytówek, portali, sklepów internetowych oraz blogów. Każda witryna jest dopracowana, przychylna dla internautów i wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia stron, proponujemy również wiele innych usług z zakresu pozycjonowania witryn, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która skupia się na budowaniu i promowaniu witryn internetowych w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu stron internetowych Konsumentów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google witryn internetowych firmowych, sklepów, blogów oraz innych portali. Jeśli wyszukują Państwo speców, jacy zajmą się promocją strony w wyszukiwarce Google – zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy istnieje sposób, by pozyskać jeszcze więcej Kontrahentów dla lokalnej firmy? Czas najwyższy zaciekawić się skuteczną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości powiązanych z promocją lokalnych firm i ich ofert. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną aktywność – jeżeli wyszukują Państwo sposobu, by dotrzeć do Klientów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją stron na newralgiczne frazy z dopiskiem Miasto – w taki naturalnie sposób Państwa Klienci poszukują usług i towarów w regionie.

 

Statystyki nie koloryzują, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu wypatrywania lokalnych usług i towarów. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej firmie, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Dlatego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Konsumentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu znacznie więcej zadowolonych Kontrahentów to pokaźniejsze przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, także zaciekawionych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Efektywna kampania Google ADS (dawniej AdWords) potrzebuje doświadczenia, znajomości branży, analizy konkurencji i wielu innych technik, jakich ludzie biznesu po prostu nie znają. Największym problemem w wypadku Google ADS są źle dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za klik, a kiedy wybierzemy kiepską bądź zbyt konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. Jak tego uniknąć i w jaki sposób sprawić, by płatna promocja stron w Google była popłatna? Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Kontrahentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, lecz przede wszystkim dochody.

 

Google ADS to efektywna reklama, która będzie działać, lecz tylko wówczas, gdy zostanie przyzwoicie przygotowana i poprowadzona. Trzeba mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że koszmarnie dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa lub po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołożyć do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, aby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli zatem chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:4 + 9

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Tuchola
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko sztampowe zakupy – aktualnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Warto zatem dotrzeć do internautów z propozycją własnego sklepu. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – fachowa platforma, jaka prócz prezentacji artykułów, umożliwi również złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy rzetelne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przyjacielski dla kupującego, ale także dla Google. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby zdołać wyprzedawać w Internecie.

 

Wszelkie sklepy zamówione u nas opieramy na przetestowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równolegle o funkcjonalność i pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, ma sporo opcji a także moduł, który zezwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez opisującą nas jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa firma w końcu będzie mogła sprzedawać produkty w Internecie.

To nie wszystko – Klienci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na kompletną integrację oferty z Facebook i Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa produkty dotrą nieomalże do każdego użytkownika, jaki będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna i wykonywana przez nas w trakcie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting należy do grupy zagadnień czy przedmiotów, niemożliwych w każdym calu do wizualnego określenia, ale mimo to jest on konieczny by dopuszczalne było porządne działanie wszystkich witryn. By zagwarantować tą możliwość dla jak największej ilości konsumentów, bez utraty jakości, posiadamy współczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, jakie udostępniamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, jakich pozytywne recenzje najpoprawniej świadczą o wartościowym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie oraz zachęta do dalszej aktywności i wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kontrahent może posiadać inne wyczekiwania wobec tej usługi, różnorodne są także uwarunkowania połączone z pojedynczymi witrynami . Wykreowaliśmy przez to parę modeli hostingu, tak żeby żaden odbiorca nie musiał sięgać po precyzyjnie wskazany model, zapewniony wyłącznie w jednym kształcie, a w związku z tym przez to nie będący w stanie w pełni przystosować się do każdego oczekiwania. W kwestii hostingu dokonuje się decyzji w szczególe odnośnie wielkości, jaką się pragnie. Jest to bardzo ważne, bowiem jeżeli ktoś nie posiada wybitnie rozbudowanej strony, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić znacznie większą pojemność, żeby w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu przestrzeni. Naturalnie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych wymogów, oraz nie należy komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu oddzielnie. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.