Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Wieliczka - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zamaskować, że dziś każda jednostka gospodarcza powinna posiadać stronę. XXI wiek to zdecydowanie okres prędkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, jakie są z nim połączone. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz to większa ilość ludzi – w tym potencjalnych Kontrahentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak własnej witryny firmowej przekreśla szanse na dotarcie do dodatkowych Kontrahentów, którzy będąc online bardzo chętnie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy czy też zakupili towary w punkcie sprzedaży.

 

Wskutek tego w INTERPROM wychodzimy vis-a-vis potrzebom firm oraz oferujemy witryny internetowe AMP dla biznesmenów. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże bezzwłoczne wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które gruntownie prezentują propozycję firmy i jej profesjonalne usługi lub artykuły – z nami Państwa biznes finalnie zacznie się rozwijać!

 

Witryny internetowe AMP dla firm, które rozwijają biznes!

 

Planujemy, budujemy oraz analizujemy witryny, a na każdym etapie prac gwarantujemy, że portal będzie optymalizowany pod SEO. Organizujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do wymogów biznesu i wznosimy portal internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim porządnie się pozycjonuje. Dlatego jeżeli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne rodzaje portale, na których nasi Kontrahenci prezentują swoje usługi oraz produkty. Każda witryna internetowa jest dopracowana, przyjacielska dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia stron, oferujemy także dużo innych usług z aspektu pozycjonowania stron internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu oraz promowaniu witryn w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn Kontrahentów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest zagmatwany, potrafimy pozycjonować strony firmowe, blogi, sklepy internetowe oraz dużo innych rodzajów portali. Należałoby postawić na INTERPROM, należałoby postawić na profesjonalizm, doświadczenie oraz kompleksowe nastawienie do tematu promocji witryn w Google.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jakim sposobem zdobyć jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zaciekawić się skuteczną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości połączonych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub jakąkolwiek inną działalność – jeżeli szukają Państwo sposobu, by dotrzeć do Konsumentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. Chętnie zajmiemy się promocją stron na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki naturalnie sposób Państwa Klienci wyszukują usług oraz towarów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, właśnie dlatego już teraz warto wstąpić do świata online oraz oferować swoje usługi bądź też artykuły w Google. Przy okazji internauci szukają opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu lub ewentualnie dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Skutkiem tego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu znacznie więcej usatysfakcjonowanych Kontrahentów to pokaźniejsze przychody i jeszcze większa ilość potencjalnych zleceń od innych, też zainteresowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie efektywnej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) wymaga umiejętności, wiedzy, analitycznego podejścia oraz w głównej mierze doświadczenia. Największym kłopotem w wypadku Google ADS są kiepsko dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za kliknięcie, a kiedy wybierzemy kiepską bądź też nadmiernie konkurencyjną frazę, cały budżet może zostać zmarnowany. W jaki sposób tego uniknąć i w jaki sposób sprawić, aby płatna promocja stron internetowych w Google była opłacalna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Konsumentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko wydatki, lecz w głównej mierze zyski.

 

Google ADS to skuteczna reklama, która będzie działać, ale tylko wtedy, kiedy zostanie prawidłowo przygotowana i poprowadzona. Trzeba wiedzieć, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na stronę. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że niepoprawnie dobrane frazy, zanadto ogólne słowa lub też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych dochodów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, analizując frazy, wyszukując niszowych słów, które nie kosztują dużo w kampanii ADS, lecz równolegle zapewniają Klientów i transakcje. Prócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, które polegają na płatnej promocji.
Jeżeli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:3 + 4

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Wieliczka
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko zwykłe zakupy – obecnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Należałoby wobec tego dotrzeć do internautów z ofertą własnego sklepu. Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – obeznana platforma, jaka oprócz prezentacji towarów, umożliwi również złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy odpowiednie sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przyjacielski dla kupującego, ale także dla Google. Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się także o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby zdołać wyprzedawać w Internecie.

 

Wszystkie sklepy zamówione u nas opieramy na przetestowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność i pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada bezlik opcji a także moduł, który pozwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa marka wreszcie będzie mogła wyprzedawać towary w Internecie.

To nie wszystko – Konsumenci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na pełną integrację oferty z Facebook oraz Allegro. Dzięki temu, Państwa artykuły dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas w czasie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting jest jednym z tematów, z jakimi nie ma się prostej, materialnej styczności, tak, aby można go było w całości zauważyć gołym okiem, a jednak jego istnienie jest niebezużyteczne do zapewnienia możliwości funkcjonowania strony internetowej. Żeby zapewnić tą szansę dla jak najogromniejszej liczby klientów, bez utraty jakości, mamy współczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia naszej firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, których pozytywne recenzje najprzyzwoiciej zaświadczają o korzystnym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas laur oraz zachęta do dalszej aktywności i wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy konsument może mieć inne oczekiwania w obliczu tej usługi, różnorodne są też uwarunkowania połączone z pojedynczymi domenami . Przygotowaliśmy przez to parę modeli hostingu, tak żeby żaden odbiorca nie musiał sięgać po precyzyjnie wskazany model, zapewniony tylko w jednym kształcie, a w takim razie przez to nie będący w stanie w pełni dostosować się do każdego wymagania. W tym przypadku wolno wybierać w głównej mierze z rozmaitych pojemności. Jest to niezwykle ważne, bowiem jeśli ktoś nie ma niezmiernie rozbudowanej witryny, rozszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą ilością dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić pokaźniejszą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu przestrzeni. Rzecz jasna w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dopasowane do danych wymogów, i nie trzeba komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu osobno. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.