Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Wodzisław Śląski - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Wodzisław Śląski, Pszów, Radlin, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda firma powinna mieć własną stronę. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu oraz wszystkich technologii, które są z nim związane. Badania nie koloryzują, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz większa ilość ludzi – w tym ewentualnych Konsumentów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej przekreśla szanse na dotarcie do następnych Kontrahentów, którzy będąc online z zapałem skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub też zakupili artykuły w punkcie sprzedaży.

 

Wobec tego w INTERPROM wychodzimy naprzeciwko potrzebom firm i oferujemy witryny internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie natychmiastowe wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które nienagannie prezentują propozycję firmy oraz jej usługi lub ewentualnie artykuły – z nami Państwa biznes wreszcie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

Na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać ogromną uwagę do wyglądu strony, jej użyteczności i co ważne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do wymogów biznesu i budujemy serwis internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze słusznie się pozycjonuje. Wobec tego jeżeli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron – gorąco zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi oraz inne rodzaje serwisy, na których nasi Konsumenci prezentują swoje usługi oraz artykuły. Każda witryna jest dopracowana, przyjazna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują witryny w wynikach Google. Oprócz tworzenia stron, proponujemy także wiele innych usług z aspektu pozycjonowania stron, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która proponuje kompleksowe usługi z obrębu budowania stron internetowych oraz promocji w Google. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron internetowych Konsumentów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron firmowych, sklepów, blogów oraz innych portali. Jeżeli poszukują Państwo speców, jacy zajmą się promocją witryny w wyszukiwarce Google – serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy istnieje sposób, aby uzyskać jeszcze więcej Kontrahentów dla lokalnej firmy? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie stron internetowych na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości związanych z promocją lokalnych firm i ich ofert. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną działalność – jeśli szukają Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Konsumentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją witryn na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Klienci wyszukują usług oraz produktów w regionie.

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, w następstwie tego już dziś warto wejść do świata online i proponować swoje usługi lub towary w Google. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu bądź dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Wskutek tego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu więcej zaspokojonych Konsumentów to większe przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, też zainteresowanych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (kiedyś AdWords) to szansa, aby witryna internetowa błyskawicznie pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Kłopot polega na tym, że aby zaplanować i prowadzić efektywną kampanię ADS, trzeba mieć umiejętności i wiedzę. Źle dobrane frazy kluczowe w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone niejednokrotnie wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają duże opłaty, nie przynosząc przy tym jakichkolwiek korzyści pod postacią sprzedanego towaru lub też usługi. Jakim sposobem tego uniknąć i jak sprawić, żeby płatna promocja stron w Google była opłacalna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Konsumentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, ale przede wszystkim dochody.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy główne – czym bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Trzeba mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę. Po wystartowaniu kampanii, portal wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że źle dobrane frazy, nadmiernie ogólne słowa lub ewentualnie po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych dochodów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, badając frazy, szukając niszowych słów, które nie kosztują wiele w kampanii ADS, lecz jednocześnie zapewniają Klientów oraz transakcje. Oprócz kompetentnego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, które polegają na płatnej promocji.
Jeżeli wobec tego pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:1 + 3

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Wodzisław Śląski
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko szablonowe zakupy – obecnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Należałoby zatem dotrzeć do internautów z propozycją własnego sklepu. Jak to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – profesjonalna platforma, która prócz prezentacji artykułów, umożliwi także złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy poprawne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Szukają Państwo zawodowców, którzy kompleksowo budują sklepy internetowe? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc wyprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, ale również posiada specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, ma dużo opcji a również moduł, który pozwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka finalnie będzie mogła wyprzedawać artykuły w Internecie.

 

Prócz szablonowych sklepów internetowych, proponujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem oraz Allegro. Dzięki temu, Państwa produkty dotrą niemal do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na wyjątkowe życzenie przedsiębiorcy – cały sklep jest także przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting należy do grupy kwestii czy przedmiotów, niemożliwych całkowicie do naocznego określenia, acz pomimo to jest on konieczny by dopuszczalne było właściwe działanie wszelkich witryn internetowych. Żeby zagwarantować tą możliwość dla jak największej liczby klientów, bez straty jakości, posiadamy nowoczesne i powiększone serwerownie kontrahentów, które udostępniamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, jakich pozytywne recenzje najodpowiedniej zaświadczają o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur i zachęta do dalszej działalności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy kontrahent może posiadać inne wyczekiwania wobec tej usługi, różnorodne są też uwarunkowania związane z pojedynczymi stronami . Stworzyliśmy przez to kilka modeli hostingu, tak ażeby żaden odbiorca nie musiał sięgać po precyzyjnie wskazany model, zapewniony tylko w jednym kształcie, a w takim razie przez to nie będący w stanie w pełni dostosować się do każdego oczekiwania. W tym przypadku można wybierać w głównej mierze z rozmaitych pojemności. Jest to nadzwyczaj ważne, bo jeśli ktoś nie posiada niezmiernie rozbudowanej witryny, rozszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a także ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Pragnąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia odpowiednie działanie obu powierzchni. Naturalnie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dostosowane do danych pragnień, oraz nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu oddzielnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaproponujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.