Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Limanowa - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa, Łukowica, Mszana Dolna, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zataić, że dzisiaj każda jednostka gospodarcza powinna posiadać witrynę. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu i wszelkich technologii, jakie są z nim związane. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz to pokaźniejsza ilość ludzi – w tym ewentualnych Klientów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej skreśla szanse na dotarcie do kolejnych Klientów, którzy będąc online z entuzjazmem skorzystaliby z usług Państwa firmy lub zakupili artykuły w punkcie sprzedaży.

 

Wskutek tego w INTERPROM wychodzimy vis-a-vis potrzebom przedsiębiorców i proponujemy strony internetowe AMP dla biznesmenów. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która zezwala na niemalże błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które świetnie prezentują propozycję firmy i jej profesjonalne usługi lub też produkty – z nami Państwa biznes wreszcie zacznie się rozwijać!

 

Strony internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

Planujemy, budujemy oraz analizujemy witryny, a na każdym etapie prac gwarantujemy, że portal internetowy będzie optymalizowany pod SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do pragnień biznesu i wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim właściwie się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeżeli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn – gorąco zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Proponujemy budowę stron internetowych firmowych, wizytówek, portali, sklepów internetowych oraz blogów. Każda strona internetowa jest dopracowana, przyjacielska dla internautów i wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia witryn internetowych, oferujemy też wiele innych usług z zakresu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jeśli wyszukują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu i promocji stron internetowych w Google – agencja INTERPROM zaprasza do współpracy. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu witryn Kontrahentów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron firmowych, sklepów, blogów i innych portali. Jeśli poszukują Państwo speców, jacy zajmą się promocją witryny w wyszukiwarce Google – uprzejmie zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

W jaki sposób uzyskać jeszcze więcej Kontrahentów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie stron internetowych na lokalne frazy. Google daje dużo możliwości połączonych z promocją lokalnych firm i ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski bądź też jakąkolwiek inną działalność – jeżeli wypatrują Państwo sposobu, by dotrzeć do Kontrahentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. Z zapałem zajmiemy się promocją witryn na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Kontrahenci wypatrują usług oraz produktów w regionie.

 

Statystyki nie zmyślają, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu poszukiwania lokalnych usług oraz produktów. Przy okazji internauci wypatrują opinii o danej firmie, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Skutkiem tego Państwa firma nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Klientów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój firmy – w ostateczności znacznie więcej usatysfakcjonowanych Kontrahentów to większe przychody oraz jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, także zainteresowanych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Skuteczna kampania Google ADS (dawniej AdWords) żąda doświadczenia, znajomości branży, analizy konkurencji i wielu innych technik, których przedsiębiorcy najzwyczajniej w świecie nie znają. Niestety kiepsko dobrane frazy wygenerują zbyt obszerne koszty, które się nie zwrócą – taka kampania nadzwyczaj prędko zużyje cały budżet, nie zapewniając żadnej transakcji z Kontrahentem. Jak tego uniknąć i w jaki sposób spowodować, by płatna promocja stron internetowych w Google była dochodowa? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Klientów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko koszty, lecz w głównej mierze dochody.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – określamy budżet i frazy kluczowe – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Wypada mieć pojęcie, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę internetową. Po wystartowaniu kampanii, serwis wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że koszmarnie dobrane frazy, nadmiernie ogólne słowa lub też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek profitów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołożyć do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, by Google dawało najogromniejsze korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych odmian reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli wobec tego chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – doradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Limanowa
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Szukają Państwo sposobu, aby z lokalnego sklepu utworzyć dynamicznie działającą firmę, która swoje towary oferuje wszystkim Polakom? Jak to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – obeznana platforma, która prócz prezentacji produktów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy dobre sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Wypatrują Państwo zawodowców, którzy kompleksowo budują sklepy internetowe? Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się też o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby móc wyprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz też posiada specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada ogrom opcji a także moduł, który pozwoli Państwu w praktyczny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa firma w końcu będzie mogła wyprzedawać artykuły w Internecie.

Prócz stereotypowych sklepów internetowych, oferujemy również możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. Dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, jaki będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas w trakcie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting przynależy do grupy kwestii lub przedmiotów, niemożliwych absolutnie do wizualnego określenia, aczkolwiek pomimo to jest on konieczny by dopuszczalne było należyte działanie wszystkich witryn internetowych. Żeby zapewnić tą możliwość dla jak najogromniejszej ilości klientów, bez straty jakości, posiadamy współczesne i rozbudowane serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, jakich pozytywne recenzje najlepiej zaświadczają o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur i zachęta do dalszej działalności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kontrahent może mieć inne wyczekiwania w stosunku do tej usługi, różne są również uwarunkowania powiązane z poszczególnymi portalami . Przygotowaliśmy w takim razie kilka wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony pakiet, który finalnie nie będzie perfekcyjnie dobrany do danych wymagań. W tym przypadku można wybierać w szczególe z różnych pojemności. Jest to niezwykle ważne, bo jeżeli ktoś nie posiada nadzwyczaj rozbudowanej strony, poszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Chcąc w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić większą pojemność, żeby w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia porządne działanie obu przestrzeni. Ewidentnie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dopasowane do danych potrzeb, i nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu oddzielnie. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaoferujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.