Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Nowy Tomyśl - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Nowy Tomyśl, Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Opalenica, Zbąszyń.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna posiadać własną domenę. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, jakie są z nim połączone. Badania nie kłamią, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz to większa ilość ludzi – w tym ewentualnych Kontrahentów Państwa firmy. Brak własnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do następnych Klientów, którzy będąc online chętnie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy bądź zakupili produkty w sklepie.

 

W INTERPROM zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebują biznesmeni, dlatego proponujemy współczesne witryny w technologii AMP. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże natychmiastowe wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które doskonale prezentują ofertę firmy i jej usługi bądź towary – z nami Państwa biznes ostatecznie zacznie się rozwijać!

 

Witryny internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

Planujemy, budujemy oraz analizujemy strony, a na każdym etapie prac gwarantujemy, że portal będzie optymalizowany pod SEO. Organizujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do pragnień biznesu oraz wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim dobrze się pozycjonuje. Dlatego jeżeli wypatrują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Proponujemy budowę stron firmowych, wizytówek, portali, sklepów internetowych oraz blogów. Każda domena jest dopracowana, przychylna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia stron internetowych, oferujemy także wiele innych usług z aspektu pozycjonowania stron, audytów SEO i copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która proponuje kompleksowe usługi z obrębu budowania stron internetowych oraz promocji w Google. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu stron internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest zawiły, umiemy pozycjonować strony firmowe, blogi, sklepy internetowe oraz dużo innych rodzajów portali. Należałoby postawić na INTERPROM, należałoby postawić na fachowość, doświadczenie oraz kompleksowe nastawienie do tematu promocji witryn internetowych w Google.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jakim sposobem pozyskać jeszcze więcej Konsumentów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości powiązanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski bądź jakąkolwiek inną aktywność – jeżeli poszukują Państwo sposobu, aby dotrzeć do Konsumentów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Chętnie zajmiemy się promocją witryn internetowych na nadrzędne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Kontrahenci poszukują usług oraz produktów w regionie.

 

Statystyki nie koloryzują, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu wypatrywania lokalnych usług oraz artykułów. Przy okazji internauci szukają opinii o danej firmie, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Wobec tego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Klientów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój firmy – w końcu znacznie więcej usatysfakcjonowanych Klientów to pokaźniejsze przychody i jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, również zainteresowanych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (kiedyś AdWords) to szansa, by domena szybko pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Problem polega na tym, że by zaplanować i prowadzić efektywną kampanię ADS, trzeba posiadać umiejętności oraz wiedzę. Największym kłopotem w wypadku Google ADS są nieprawidłowo dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za kliknięcie, a kiedy wybierzemy złą bądź nazbyt konkurencyjną frazę, cały budżet może zostać zmarnowany. Jak tego uniknąć oraz jak spowodować, by płatna promocja stron w Google była dochodowa? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Konsumentów oraz przystosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, ale w głównej mierze dochody.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – określamy budżet oraz frazy nadrzędne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Trzeba wiedzieć, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że źle dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa lub najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych dochodów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołożyć do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, by Google dawało najogromniejsze korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeżeli wobec tego pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:5 + 6

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Nowy Tomyśl
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko proste zakupy – aktualnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Należałoby zatem dotrzeć do internautów z ofertą własnego sklepu. Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – doświadczona platforma, która oprócz prezentacji towarów, umożliwi także złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy właściwe sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie jedynie przyjacielski dla kupującego, ale także dla Google. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy też o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby zdołać wyprzedawać w sieci.

 

Wszelkie sklepy zamówione u nas opieramy na sprawdzonej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność i pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada mnóstwo opcji a również moduł, który pozwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez opisującą nas jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka nareszcie będzie mogła wyprzedawać towary w sieci.

To nie wszystko – Kontrahenci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na całkowitą integrację oferty z Facebook i Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa produkty dotrą niemal do każdego internauty, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna i wykonywana przez nas w trakcie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting przynależy do grupy kwestii lub przedmiotów, niemożliwych pod każdym względem do wizualnego określenia, acz mimo to jest on konieczny by możliwe było porządne działanie wszelkich witryn internetowych. By zagwarantować tą możliwość dla jak największej ilości klientów, bez strat jakości, posiadamy współczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, które użyczamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, jakich pozytywne recenzje najporządniej zaświadczają o korzystnym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie oraz zachęta do dalszej działalności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Wyśmienicie wiemy o tym, że nie wszyscy odbiorcy mają jednakowe wymogi powiązane z jedną usługą, bardzo zróżnicowane są w stanie być także precyzyjnie określane wymogi generowane przez wybrane witryny WWW. Przygotowaliśmy więc parę wariantów usługi, aby nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony pakiet, który finalnie nie będzie po mistrzowsku dopasowany do danych wymagań. W tym przypadku wolno wybierać w głównej mierze spośród rozmaitych pojemności. Jest to wybitnie istotne, albowiem jeżeli ktoś nie posiada niezwykle rozbudowanej strony, poszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić większą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu przestrzeni. Ewidentnie w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni odpowiadający praktycznym wymaganiom, nie ma więc potrzeby utrudniania formalności osobną operacją kupowania do tego odrębnej usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaoferujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.