Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Świdnica - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Świdnica, Świebodzice, Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda firma powinna mieć własną stronę internetową. XXI wiek to zdecydowanie okres prędkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, które są z nim powiązane. Badania nie kłamią, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz pokaźniejsza liczba ludzi – w tym ewentualnych Kontrahentów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej skreśla szanse na dotarcie do dodatkowych Konsumentów, którzy będąc online z przyjemnością skorzystaliby z usług Państwa firmy lub też zakupili towary w sklepie.

Wobec tego w INTERPROM wychodzimy vis-a-vis potrzebom firm i oferujemy witryny internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże błyskawiczne wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które bezbłędnie prezentują propozycję firmy oraz jej profesjonalne usługi bądź też artykuły – z nami Państwa biznes nareszcie zacznie się rozwijać!

 

Strony internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, że na każdym etapie prac staramy się przykładać uwagę do optymalizacji SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do pragnień biznesu oraz wznosimy serwis internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz przede wszystkim poprawnie się pozycjonuje. W następstwie tego jeżeli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn internetowych – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Oferujemy budowę stron firmowych, wizytówek, portali, sklepów internetowych oraz blogów. Każda domena internetowa jest dopracowana, przyjazna dla internautów i wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują strony w wynikach Google. Prócz tworzenia stron, oferujemy też dużo innych usług z obrębu pozycjonowania stron, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która oferuje kompleksowe usługi z aspektu budowania stron i promocji w Google. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest zagmatwany, umiemy pozycjonować strony firmowe, blogi, sklepy internetowe i dużo innych typów portali. Należałoby postawić na INTERPROM, warto postawić na fachowość, doświadczenie i kompleksowe nastawienie do tematu promocji stron internetowych w Google.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jakim sposobem zdobyć jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie stron internetowych na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości związanych z promocją lokalnych firm oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną działalność – jeśli wyszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Konsumentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. z przyjemnością zajmiemy się promocją witryn internetowych na newralgiczne frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Klienci wyszukują usług i produktów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, wobec tego już teraz warto wstąpić do świata online oraz proponować swoje usługi lub ewentualnie artykuły w Google. Przy okazji internauci poszukują opinii o danej firmie, kontaktu bądź dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Właśnie dlatego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu znacznie więcej zadowolonych Klientów to większe przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, też zaintrygowanych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Skuteczna kampania Google ADS (dawniej AdWords) wymaga doświadczenia, znajomości branży, analizy konkurencji i wielu innych technik, jakich ludzie biznesu po prostu nie znają. Największym problemem w przypadku Google ADS są błędnie dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za kliknięcie, a gdy wybierzemy złą bądź też zanadto konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. Jak tego uniknąć i jak uczynić, żeby płatna promocja witryn w Google była dochodowa? Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Kontrahentów i dostosowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko wydatki, lecz przede wszystkim zyski.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – określamy budżet oraz frazy główne – czym bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Trzeba wiedzieć, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę. Po wystartowaniu kampanii, portal wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że koszmarnie dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa lub ewentualnie po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek przychodów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołożyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych form reklamy w sieci, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli zatem chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:7 + 10

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Świdnica
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko stereotypowe zakupy – obecnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Warto wobec tego dotrzeć do internautów z propozycją swojego sklepu. Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – doświadczona platforma, która prócz prezentacji produktów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy odpowiednie sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi i sprzedawcami.

 

Wyszukują Państwo profesjonalistów, którzy kompleksowo budują sklepy internetowe? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac dbamy również o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc sprzedawać w sieci.

 

Wszystkie sklepy zamówione u nas opieramy na wypróbowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność oraz pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada mnóstwo opcji a również moduł, który pozwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka nareszcie będzie mogła sprzedawać artykuły w Internecie.

Prócz szablonowych sklepów internetowych, proponujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem oraz Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa produkty dotrą niemal do każdego internauty, jaki będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna i wykonywana przez nas w czasie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z jakimi nie ma się otwartej, materialnej styczności, tak, żeby wolno go było w całości zauważyć gołym okiem, a jednakże jego istnienie jest niezbędne do zapewnienia możliwości działania witryny internetowej. Żeby zagwarantować tą szansę dla jak najogromniejszej liczby kontrahentów, bez strat jakości, posiadamy nowoczesne i rozbudowane serwerownie kontrahentów, jakie użyczamy naszym Klientom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, jakich pozytywne recenzje najprawidłowiej zaświadczają o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur i zachęta do dalszej aktywności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy konsument może posiadać inne wyczekiwania w obliczu tej usługi, różne są także uwarunkowania związane z poszczególnymi domenami . Przygotowaliśmy więc kilka wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, niebezwzględnie określony pakiet, który ostatecznie nie będzie doskonale dostosowany do danych wymagań. W tym wypadku można wybierać przede wszystkim z różnych pojemności. Jest to wybitnie istotne, ponieważ jeśli ktoś nie ma bardzo rozbudowanej witryny, rozszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Pragnąc w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu przestrzeni. Niewątpliwie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dostosowane do danych pragnień, oraz nie trzeba komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu oddzielnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaoferujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.