Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Kraków - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Kraków, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda firma powinna posiadać własną stronę. XXI wiek to zdecydowanie okres szybkiego rozwoju Internetu oraz wszystkich technologii, jakie są z nim związane. Badania nie koloryzują, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz to pokaźniejsza liczba ludzi – w tym potencjalnych Konsumentów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej skreśla szanse na dotarcie do następnych Konsumentów, którzy będąc online z entuzjazmem skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy bądź też zakupili artykuły w punkcie sprzedaży.

 

Od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, właśnie dlatego doskonale wiemy, czego potrzebują lokalni przedsiębiorcy – oto profesjonalna usługa tworzenia witryn firmowych w technologii AMP. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie natychmiastowe wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które znakomicie prezentują ofertę firmy oraz jej usługi lub też artykuły – z nami Państwa biznes ostatecznie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

Planujemy, budujemy oraz sprawdzamy witryny, a na każdym etapie prac gwarantujemy, że serwis będzie optymalizowany pod SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do wymogów biznesu i wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze przyzwoicie się pozycjonuje. Dlatego jeżeli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Specjalizujemy się w budowie każdego rodzaju witryn – wizytówki firmowe, blogi, sklepy internetowe, serwisy oraz dużo innych. Każda domena jest dopracowana, przyjazna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują witryny w wynikach Google. Oprócz tworzenia stron, proponujemy także wiele innych usług z obrębu pozycjonowania witryn, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jeśli poszukują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu i promocji stron w Google – agencja INTERPROM serdecznie zaprasza do współpracy. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron firmowych, sklepów, blogów i innych portali. Jeżeli szukają Państwo speców, którzy zajmą się promocją witryny w wyszukiwarce Google – zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy jest sposób, żeby zdobyć jeszcze więcej Konsumentów dla lokalnej firmy? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn internetowych na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości powiązanych z promocją lokalnych firm oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną działalność – jeśli poszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Klientów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją witryn internetowych na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Kontrahenci wypatrują usług i artykułów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, dlatego już teraz należałoby wejść do świata online oraz oferować swoje usługi lub ewentualnie produkty w Google. Przy okazji internauci szukają opinii o danej firmie, kontaktu lub ewentualnie dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Właśnie dlatego Państwa firma nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój przedsiębiorstwa – w ostateczności więcej zaspokojonych Konsumentów to większe przychody oraz jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, również zaintrygowanych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie skutecznej kampanii Google ADS (kiedyś AdWords) wymaga umiejętności, wiedzy, analitycznego podejścia i w głównej mierze doświadczenia. Źle dobrane frazy kluczowe w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone w szeregu przypadków wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają duże opłaty, nie przynosząc przy tym żadnych korzyści pod postacią sprzedanego artykułu lub usługi. Jakim sposobem tego uniknąć oraz jak spowodować, żeby płatna promocja stron internetowych w Google była opłacalna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Konsumentów i przystosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko wydatki, ale w głównej mierze przychody.

 

Google ADS to wydajna reklama, która będzie działać, lecz tylko w owym czasie, gdy zostanie przyzwoicie przygotowana oraz poprowadzona. Wypada wiedzieć, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę internetową. Po wystartowaniu kampanii, portal wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że źle dobrane frazy, zanadto ogólne słowa czy też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dorzucić do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało najogromniejsze korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz kompetentnego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych odmian reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeśli wobec tego pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:0 + 10

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Kraków
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Poszukują Państwo sposobu, żeby z lokalnego sklepu utworzyć dynamicznie działającą firmę, która swoje produkty proponuje wszystkim Polakom? Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – obeznana platforma, jaka oprócz prezentacji artykułów, umożliwi także złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy należyte sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

My wiemy, w jaki sposób budować nowoczesne i funkcjonalne sklepy, które prawidłowo się pozycjonują w Google Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc sprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, ale również ma specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada co niemiara opcji a też moduł, który pozwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez opisującą nas firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa marka ostatecznie będzie mogła sprzedawać artykuły w Internecie.

To nie wszystko – Klienci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na pełną integrację oferty z Facebook oraz Allegro. Dzięki temu, Państwa produkty dotrą niemal do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas w trakcie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting należy do grupy zagadnień czy przedmiotów, niemożliwych całkowicie do wizualnego określenia, aczkolwiek mimo to jest on konieczny by dopuszczalne było poprawne działanie wszelkich witryn. Aby zagwarantować tą szansę dla jak największej liczby klientów, bez utraty jakości, posiadamy współczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, jakie udzielamy naszym Klientom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, jakich pozytywne recenzje najprawidłowiej świadczą o korzystnym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie i zachęta do dalszej działalności oraz trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kontrahent może posiadać inne wyczekiwania w stosunku do tej usługi, różnorodne są również uwarunkowania związane z pojedynczymi domenami . Stworzyliśmy przez to kilka modeli hostingu, tak ażeby żaden odbiorca nie musiał sięgać po stricte wskazany model, zapewniony tylko w jednym kształcie, a w takim razie przez to nie będący w stanie w pełni przystosować się do każdego wymagania. W kwestii hostingu dokonuje się decyzji w szczególe odnośnie wielkości, jaką się potrzebuje. Jest to niesłychanie ważne, albowiem jeśli ktoś nie ma nadzwyczaj rozbudowanej strony, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a także ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia właściwe działanie obu powierzchni. Naturalnie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni pasujący konkretnym wymaganiom, nie ma w następstwie tego potrzeby utrudniania formalności osobną operacją zdobywania dodatkowo odrębnej usługi. Zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaproponujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.