Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Chorzów - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Chorzów.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna posiadać własną domenę. XXI wiek to zdecydowanie okres szybkiego rozwoju Internetu i wszelkich technologii, jakie są z nim powiązane. Badania nie kłamią, Internet to najprędzej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz to pokaźniejsza ilość ludzi – w tym potencjalnych Kontrahentów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej skreśla szanse na dotarcie do kolejnych Konsumentów, którzy będąc online z entuzjazmem skorzystaliby z usług Państwa firmy lub ewentualnie zakupili produkty w punkcie sprzedaży.

 

W INTERPROM zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebują ludzie biznesu, w następstwie tego oferujemy nowoczesne witryny w technologii AMP. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie bezzwłoczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które bezbłędnie prezentują propozycję firmy oraz jej usługi czy też towary – z nami Państwa biznes nareszcie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, iż na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać uwagę do optymalizacji SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do pragnień biznesu oraz wznosimy portal, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim odpowiednio się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeżeli szukają Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn internetowych – gorąco zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Specjalizujemy się w budowie każdego typu witryn internetowych – wizytówki firmowe, blogi, sklepy internetowe, portale oraz dużo innych. Każda domena internetowa jest dopracowana, przychylna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują witryny w wynikach Google. Oprócz tworzenia stron internetowych, proponujemy także dużo innych usług z zakresu pozycjonowania stron internetowych, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM gorąco zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która oferuje kompleksowe usługi z obrębu budowania witryn internetowych oraz promocji w Google. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu stron Kontrahentów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Potrafimy dopasować każdy rodzaj strony pod wymagania wyszukiwarki Google, prowadzimy kampanie SEO stron firmowych, blogów, sklepów internetowych czy wizytówek lokalnych. Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeżeli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy jest sposób, by uzyskać jeszcze więcej Klientów dla lokalnej firmy? Czas najwyższy zaciekawić się skuteczną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości połączonych z promocją lokalnych firm i ich ofert. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną działalność – jeżeli wypatrują Państwo sposobu, by dotrzeć do Kontrahentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. chętnie zajmiemy się promocją witryn internetowych na kluczowe frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Klienci wypatrują usług oraz towarów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz to więcej osób korzysta z Internetu w celu szukania lokalnych usług oraz artykułów. Przy okazji internauci szukają opinii o danej firmie, kontaktu lub też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Właśnie dlatego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój firmy – w końcu znacznie więcej zaspokojonych Klientów to większe przychody oraz jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, również zaintrygowanych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie efektywnej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) wymaga zdolności, wiedzy, analitycznego podejścia oraz w głównej mierze doświadczenia. Największym kłopotem w przypadku Google ADS są koszmarnie dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za kliknięcie, a kiedy wybierzemy kiepską lub nazbyt konkurencyjną frazę, cały budżet może zostać zmarnowany. Jakim sposobem tego uniknąć i w jaki sposób uczynić, aby płatna promocja witryn w Google była opłacalna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Klientów i przystosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko wydatki, ale przede wszystkim zyski.

 

Google ADS to skuteczna reklama, która będzie działać, lecz tylko w owym czasie, kiedy zostanie poprawnie przygotowana oraz poprowadzona. Należy mieć pojęcie, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę internetową. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że kiepsko dobrane frazy, zbyt ogólne słowa lub też najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych profitów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, badając frazy, wyszukując niszowych słów, które nie kosztują dużo w kampanii ADS, ale jednocześnie zapewniają Klientów i transakcje. Oprócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych form reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeśli wobec tego pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:3 + 1

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Chorzów
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Najwyższy czas przejść do handlu online oraz trafić z gamą produktów do wszystkich Konsumentów z Polski i zagranicy. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – profesjonalna platforma, która prócz prezentacji artykułów, umożliwi także złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

My wiemy, jakim sposobem budować nowoczesne oraz funkcjonalne sklepy, które dobrze się pozycjonują w Google Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się również o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby móc wyprzedawać w sieci.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz też ma specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, ma dużo opcji a też moduł, który zezwoli Państwu w przydatny sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka nareszcie będzie mogła wyprzedawać artykuły w Internecie.

Prócz szablonowych sklepów internetowych, oferujemy także możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa artykuły dotrą nieomalże do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na właściwe życzenie przedsiębiorcy – cały portal jest również przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting jest jednym z tematów, z którymi nie ma się bezpośredniej, materialnej styczności, tak, aby można go było w całości dojrzeć gołym okiem, a jednak jego istnienie jest niebezużyteczne do zapewnienia możliwości funkcjonowania witryny internetowej. Żeby zagwarantować tą możliwość dla jak największej liczby klientów, bez straty jakości, posiadamy współczesne i powiększone serwerownie kontrahentów, jakie udzielamy naszym Klientom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, których pozytywne recenzje najprzyzwoiciej zaświadczają o korzystnym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie oraz zachęta do dalszej działalności i wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Doskonale wiemy o tym, iż nie wszyscy odbiorcy mają identyczne potrzeby związane z jedną usługą, bardzo zróżnicowane są w stanie być też stricte określane wymogi generowane przez wybrane strony WWW. Przygotowaliśmy przez to parę modeli hostingu, tak by żaden odbiorca nie musiał sięgać po stricte wskazany model, zapewniony wyłącznie w jednym kształcie, a więc przez to nie będący w stanie w pełni dopasować się do każdego oczekiwania. W tym wypadku wolno wybierać w głównej mierze spośród rozmaitych pojemności. Jest to niezwykle ważne, albowiem jeżeli ktoś nie ma wybitnie rozbudowanej witryny, poszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą ilością dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Potrzebując w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić pokaźniejszą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia porządne działanie obu przestrzeni. Rzecz jasna w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dostosowane do danych wymogów, oraz nie należy komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu osobno. Zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy oraz zaoferujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.