Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Kazimierza Wielka - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Kazimierza Wielka, Bejsce, Czarnocin, Opatowiec, Skalbmierz.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna mieć własną stronę internetową. XXI wiek to zdecydowanie czas prędkiego rozwoju Internetu oraz wszystkich technologii, które są z nim związane. Badania nie kłamią, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz to pokaźniejsza ilość ludzi – w tym ewentualnych Konsumentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak własnej strony firmowej przekreśla szanse na dotarcie do kolejnych Kontrahentów, którzy będąc online entuzjastycznie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy czy też zakupili towary w sklepie.

 

W INTERPROM wiemy, czego potrzebują ludzie biznesu, w następstwie tego oferujemy nowoczesne strony w technologii AMP. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże natychmiastowe wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które znakomicie prezentują ofertę firmy oraz jej profesjonalne usługi bądź też towary – z nami Państwa biznes w końcu zacznie się rozwijać!

 

Strony internetowe AMP dla firm, które rozwijają biznes!

 

Planujemy, budujemy oraz sprawdzamy strony, a na każdym etapie prac gwarantujemy, że portal internetowy będzie optymalizowany pod SEO. Organizujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do potrzeb biznesu i budujemy serwis internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim przyzwoicie się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeśli szukają Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron internetowych – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne rodzaje portale, na jakich nasi Kontrahenci prezentują swoje usługi oraz towary. Każda strona internetowa jest dopracowana, przyjacielska dla internautów i wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują witryny w wynikach wyszukiwania. Prócz tworzenia witryn, proponujemy również wiele innych usług z zakresu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która proponuje kompleksowe usługi z obrębu budowania witryn internetowych i promocji w Google. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu stron internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Umiemy dostosować każdy typ witryny pod wymagania wyszukiwarki Google, prowadzimy kampanie SEO witryn firmowych, blogów, sklepów internetowych czy wizytówek lokalnych. Jeśli wyszukują Państwo znawców, którzy zajmą się promocją witryny w wyszukiwarce Google – uprzejmie zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jak pozyskać jeszcze więcej Konsumentów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zainteresować się efektywną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości związanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub jakąkolwiek inną działalność – jeśli szukają Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Klientów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją stron internetowych na kluczowe frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Kontrahenci poszukują usług i towarów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz to więcej osób korzysta z Internetu w celu poszukiwania lokalnych usług oraz towarów. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej firmie, kontaktu czy też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Dlatego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu więcej usatysfakcjonowanych Konsumentów to większe przychody oraz jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, także zainteresowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (dawniej AdWords) to szansa, by domena szybko pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Problem polega na tym, że aby zaplanować i prowadzić skuteczną kampanię ADS, trzeba mieć umiejętności oraz wiedzę. Niestety niepoprawnie dobrane frazy wygenerują zbyt gigantyczne koszty, które się nie zwrócą – taka kampania niezwykle ekspresowo zużyje cały budżet, nie przynosząc żadnej transakcji z Klientem. Jakim sposobem tego uniknąć i w jaki sposób spowodować, by płatna promocja witryn w Google była dochodowa? Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Klientów oraz dostosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, żeby frazy generowały nie tylko wydatki, lecz przede wszystkim przychody.

 

Google ADS działa w prosty sposób – definiujemy budżet oraz frazy koronne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Wypada mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę internetową. Po wystartowaniu kampanii, serwis wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że nieprawidłowo dobrane frazy, nadmiernie ogólne słowa bądź też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych profitów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, analizując frazy, szukając niszowych słów, które nie kosztują dużo w kampanii ADS, lecz równocześnie zapewniają Klientów i transakcje. Prócz profesjonalnego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeżeli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:3 + 2

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Kazimierza Wielka
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko proste zakupy – aktualnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Warto zatem dotrzeć do internautów z ofertą własnego sklepu. Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – profesjonalna platforma, która prócz prezentacji towarów, umożliwi również złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Wskazówką do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie tylko przychylny dla kupującego, ale także dla Google. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby zdołać sprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz także ma specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada bezmiar opcji a również moduł, który zezwoli Państwu w przydatny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa firma wreszcie będzie mogła sprzedawać produkty w Internecie.

To nie wszystko – Konsumenci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na całkowitą integrację oferty z Facebook i Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, jaki będzie skłonny zrobić zakupy właśnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas podczas budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting należy do grupy kwestii czy przedmiotów, niemożliwych w całości do naocznego określenia, acz pomimo to jest on konieczny by możliwe było należyte działanie wszelkich stron internetowych. Żeby zagwarantować tą możliwość dla jak największej ilości kontrahentów, bez utraty jakości, posiadamy nowoczesne i rozbudowane serwerownie kontrahentów, które użyczamy naszym Klientom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, których pozytywne recenzje najodpowiedniej zaświadczają o wartościowym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas nagroda i zachęta do dalszej aktywności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Do perfekcji wiemy o tym, iż nie wszyscy nabywcy mają jednakowe wymogi połączone z jedną usługą, nadzwyczaj zróżnicowane są w stanie być również stricte określane wymogi wytwarzane przez wybrane witryny WWW. Przygotowaliśmy w następstwie tego parę wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony pakiet, który ostatecznie nie będzie po mistrzowsku dobrany do danych wymagań. W kwestii hostingu dokonuje się decyzji w szczególe odnośnie wielkości, jaką się potrzebuje. Jest to niesłychanie ważne, ponieważ jeżeli ktoś nie ma niezmiernie rozbudowanej strony, rozszerzonej o następne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą liczbą dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Pragnąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić większą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia należyte działanie obu przestrzeni. Rzecz jasna w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni odpowiadający rzeczowym wymaganiom, nie ma więc potrzeby utrudniania formalności osobną operacją zdobywania na dodatek odrębnej usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy oraz zaproponujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.