Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Oleśnica - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Twardogóra.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Chwilowo nie da się podważyć faktu, że każda jednostka gospodarcza powinna posiadać własną stronę. XXI wiek to zdecydowanie okres szybkiego rozwoju Internetu i wszystkich technologii, jakie są z nim powiązane. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz to większa ilość ludzi – w tym ewentualnych Klientów Państwa przedsiębiorstwa. Brak prywatnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do następnych Kontrahentów, którzy będąc online entuzjastycznie skorzystaliby z usług Państwa firmy lub ewentualnie zakupili towary w punkcie sprzedaży.

 

Wobec tego w INTERPROM wychodzimy naprzeciw potrzebom firm i oferujemy witryny internetowe AMP dla biznesmenów. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która zezwala na niemalże błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które całkowicie prezentują ofertę firmy i jej usługi lub też produkty – z nami Państwa biznes nareszcie zacznie się rozwijać!

 

Strony internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

Na każdym etapie prac staramy się przykładać kolosalną uwagę do wyglądu strony, jej użyteczności oraz co ważne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do wymogów biznesu oraz budujemy serwis internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz przede wszystkim stosownie się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeśli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Specjalizujemy się w budowie każdego typu stron – wizytówki firmowe, blogi, sklepy internetowe, serwisy oraz wiele innych. Każda witryna jest dopracowana, przychylna dla internautów i wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują witryny w wynikach Google. Prócz tworzenia stron internetowych, proponujemy też dużo innych usług z aspektu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu i promowaniu witryn w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn internetowych Konsumentów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron firmowych, sklepów, blogów oraz innych portali. Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeżeli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy istnieje sposób, by zdobyć jeszcze więcej Kontrahentów dla lokalnej firmy? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości związanych z promocją lokalnych firm oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski bądź też jakąkolwiek inną aktywność – jeżeli wyszukują Państwo sposobu, by dotrzeć do Konsumentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją witryn na koronne frazy z dopiskiem Miasto – w taki naturalnie sposób Państwa Konsumenci poszukują usług oraz produktów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu poszukiwania lokalnych usług i produktów. Przy okazji internauci wypatrują opinii o danej firmie, kontaktu lub też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Wobec tego Państwa firma nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Klientów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój firmy – w ostateczności znacznie więcej usatysfakcjonowanych Konsumentów to większe przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, także zaintrygowanych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie skutecznej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) żąda zdolności, wiedzy, analitycznego podejścia i w głównej mierze doświadczenia. Źle dobrane frazy nadrzędne w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone w wielu przypadkach wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają gigantyczne opłaty, nie przynosząc przy tym jakichkolwiek korzyści pod postacią sprzedanego produktu lub ewentualnie usługi. Jak tego uniknąć oraz w jaki sposób sprawić, aby płatna promocja witryn internetowych w Google była popłatna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Klientów i dostosowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko koszty, lecz w głównej mierze zyski.

 

Google ADS działa w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy kluczowe – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Wypada wiedzieć, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę internetową. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że niepoprawnie dobrane frazy, zanadto ogólne słowa lub ewentualnie najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych profitów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołączyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, by Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych form reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeśli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – doradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:5 + 0

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Oleśnica
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Najwyższy czas przejść do handlu online i trafić z gamą towarów do wszystkich Klientów z Polski i zagranicy. Jak to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – doświadczona platforma, jaka prócz prezentacji produktów, umożliwi także złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy solidne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Wskazówką do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie jedynie przychylny dla kupującego, ale też dla Google. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się również o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc sprzedawać w sieci.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz również ma specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, ma dużo opcji a również moduł, który zezwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez opisującą nas firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa firma finalnie będzie mogła sprzedawać artykuły w Internecie.

Prócz szablonowych sklepów internetowych, oferujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa artykuły dotrą niemal do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na właściwe życzenie przedsiębiorcy – cały sklep jest również przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting przynależy do grupy zagadnień czy przedmiotów, niemożliwych w pełni do naocznego określenia, lecz pomimo to jest on konieczny by możliwe było porządne działanie wszystkich stron internetowych. By zapewnić tą możliwość dla jak największej ilości klientów, bez straty jakości, mamy współczesne i rozbudowane serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, jakich pozytywne recenzje najlepiej zaświadczają o korzystnym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie oraz zachęta do dalszej działalności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient może posiadać inne wyczekiwania w stosunku do tej usługi, różne są również uwarunkowania powiązane z poszczególnymi portalami . Przygotowaliśmy w związku z tym kilka wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony produkt, który finalnie nie będzie doskonale dobrany do danych potrzeb. W kwestii hostingu dokonuje się decyzji w szczególe odnośnie wielkości, jaką się potrzebuje. Jest to niesłychanie istotne, albowiem jeżeli ktoś nie posiada niezwykle rozbudowanej witryny, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a także ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Potrzebując w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić znacznie większą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia dobre działanie obu przestrzeni. Rzecz jasna w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni odpowiadający praktycznym wymaganiom, nie ma w takim razie potrzeby utrudniania formalności osobną operacją zdobywania dodatkowo odrębnej usługi. Zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy oraz zaoferujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.