Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Jasło - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Jasło, Brzyska, Dębowiec, Kołaczyce, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Skołyszyn, Tarnowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Dzisiaj nie da się podważyć faktu, iż każda jednostka gospodarcza powinna posiadać własną domenę. XXI wiek to zdecydowanie czas prędkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, które są z nim związane. Badania nie zmyślają, Internet to najprędzej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz pokaźniejsza liczba ludzi – w tym ewentualnych Kontrahentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak własnej witryny firmowej skreśla szanse na dotarcie do kolejnych Kontrahentów, którzy będąc online z zapałem skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy bądź też zakupili produkty w punkcie sprzedaży.

 

Wskutek tego w INTERPROM wychodzimy vis-a-vis potrzebom przedsiębiorców i oferujemy witryny internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże błyskawiczne wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które świetnie prezentują propozycję firmy i jej usługi bądź produkty – z nami Państwa biznes nareszcie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

Na każdym etapie prac staramy się przykładać wielką uwagę do wyglądu strony, jej użyteczności i co ważne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do potrzeb biznesu oraz budujemy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze prawidłowo się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeżeli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn internetowych – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne rodzaje serwisy, na których nasi Klienci prezentują swoje usługi i towary. Każda domena internetowa jest dopracowana, przyjazna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia stron, proponujemy także wiele innych usług z aspektu pozycjonowania witryn, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jeżeli wyszukują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu i promocji witryn w Google – agencja INTERPROM zaprasza do współpracy. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu witryn internetowych Konsumentów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Potrafimy przystosować każdy typ strony pod wymagania wyszukiwarki Google, prowadzimy kampanie SEO witryn internetowych firmowych, blogów, sklepów internetowych czy wizytówek lokalnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeśli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

W jaki sposób uzyskać jeszcze więcej Konsumentów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zainteresować się skuteczną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości powiązanych z promocją lokalnych firm oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski czy też jakąkolwiek inną działalność – jeśli szukają Państwo sposobu, by dotrzeć do Klientów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją witryn na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki naturalnie sposób Państwa Klienci wyszukują usług i artykułów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz to więcej osób korzysta z Internetu w celu poszukiwania lokalnych usług oraz towarów. Przy okazji internauci szukają opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu czy też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Wobec tego Państwa firma nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój firmy – w końcu więcej zadowolonych Konsumentów to większe przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, również zainteresowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Skuteczna kampania Google ADS (dawniej AdWords) wymaga doświadczenia, znajomości branży, analizy konkurencji oraz wielu innych technik, jakich ludzie biznesu po prostu nie znają. Niestety niepoprawnie dobrane frazy wygenerują zbyt obszerne koszty, które się nie zwrócą – taka kampania wybitnie ekspresowo zużyje cały budżet, nie zapewniając żadnej transakcji z Klientem. W jaki sposób tego uniknąć i w jaki sposób uczynić, żeby płatna promocja stron internetowych w Google była popłatna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Klientów oraz przystosowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, żeby frazy generowały nie tylko koszty, ale w głównej mierze dochody.

 

Google ADS działa w prosty sposób – określamy budżet i frazy nadrzędne – czym bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Trzeba wiedzieć, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że kiepsko dobrane frazy, zanadto ogólne słowa bądź też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek dochodów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa doliczyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, aby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeżeli wobec tego chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – doradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:9 + 10

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Jasło
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko stereotypowe zakupy – obecnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Należałoby zatem dotrzeć do internautów z propozycją własnego sklepu. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – profesjonalna platforma, która prócz prezentacji towarów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy właściwe sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi oraz sprzedawcami.

 

My wiemy, w jaki sposób budować nowoczesne i funkcjonalne sklepy, które prawidłowo się pozycjonują w Google Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy też o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc wyprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz też posiada specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada bezmiar opcji a również moduł, który zezwoli Państwu w przydatny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa marka nareszcie będzie mogła wyprzedawać artykuły w sieci.

Prócz szablonowych sklepów internetowych, oferujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem oraz Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na specjalne życzenie przedsiębiorcy – cały portal jest też przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting przynależy do grupy kwestii czy przedmiotów, niemożliwych absolutnie do naocznego określenia, jednakowoż mimo to jest on konieczny by możliwe było dobre działanie wszystkich witryn. Aby zagwarantować tą szansę dla jak największej ilości klientów, bez strat jakości, mamy współczesne oraz rozbudowane serwerownie kontrahentów, które użyczamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, których pozytywne recenzje najlepiej zaświadczają o korzystnym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas nagroda i zachęta do dalszej aktywności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Doskonale wiemy o tym, że nie wszyscy odbiorcy mają jednakowe potrzeby powiązane z jedną usługą, wybitnie zróżnicowane mogą być również stricte określane wymogi wytwarzane przez wybrane witryny WWW. Przygotowaliśmy więc kilka wariantów usługi, żeby nikt nie był skazany na jeden, niebezwzględnie określony pakiet, który finalnie nie będzie perfekcyjnie dobrany do danych wymagań. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji w głównej mierze odnośnie wielkości, jaką się potrzebuje. Jest to wybitnie istotne, albowiem jeżeli ktoś nie posiada nadzwyczaj rozbudowanej witryny, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia porządne działanie obu powierzchni. Jak najbardziej w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni odpowiadający konkretnym wymaganiom, nie ma w takim razie potrzeby utrudniania formalności osobną operacją pozyskiwania na domiar tego odrębnej usługi. Zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaoferujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.