Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Bochnia - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda firma powinna posiadać własną domenę internetową. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, które są z nim powiązane. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz większa liczba ludzi – w tym potencjalnych Konsumentów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej przekreśla szanse na dotarcie do kolejnych Klientów, którzy będąc online chętnie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub też zakupili produkty w sklepie.

 

W INTERPROM zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebują przedsiębiorcy, w następstwie tego oferujemy współczesne witryny w technologii AMP. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która zezwala na niemalże błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które bezbłędnie prezentują ofertę firmy oraz jej profesjonalne usługi czy też artykuły – z nami Państwa biznes wreszcie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, że na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać szczególną uwagę do optymalizacji SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do potrzeb biznesu i budujemy portal internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze porządnie się pozycjonuje. Wskutek tego jeśli szukają Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne rodzaje serwisy, na jakich nasi Klienci prezentują swoje usługi i artykuły. Każda strona internetowa jest dopracowana, przychylna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia witryn, oferujemy także dużo innych usług z obrębu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która proponuje kompleksowe usługi z aspektu budowania witryn internetowych oraz promocji w Google. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a też optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google witryn internetowych firmowych, sklepów, blogów i innych portali. Gorąco zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeśli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy jest sposób, by pozyskać jeszcze więcej Kontrahentów dla lokalnej firmy? Czas najwyższy zaintrygować się efektywną reklamą w sieci. Google daje wiele możliwości związanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub jakąkolwiek inną aktywność – jeżeli poszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Klientów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. Chętnie zajmiemy się promocją stron internetowych na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Klienci wyszukują usług i produktów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, wobec tego już teraz należałoby wstąpić do świata online oraz oferować swoje usługi czy też towary w Google. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej firmie, kontaktu lub też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Dlatego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Konsumentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w ostateczności znacznie więcej usatysfakcjonowanych Konsumentów to większe przychody oraz jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, również zaciekawionych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Wydajna kampania Google ADS (kiedyś AdWords) potrzebuje doświadczenia, znajomości branży, analizy konkurencji oraz wielu innych technik, których przedsiębiorcy najzwyczajniej w świecie nie znają. Źle dobrane frazy główne w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone często wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają ogromne opłaty, nie przynosząc przy tym żadnych korzyści pod postacią sprzedanego artykułu lub usługi. Jak tego uniknąć i jak spowodować, żeby płatna promocja stron w Google była opłacalna? Gorąco zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Klientów i dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, ale w głównej mierze dochody.

 

Google ADS to wydajna reklama, która będzie funkcjonować, lecz tylko w owym czasie, gdy zostanie należycie przygotowana i poprowadzona. Należy mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę internetową. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że nieprawidłowo dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa czy też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołączyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, aby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeżeli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Bochnia
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Wypatrują Państwo sposobu, by z lokalnego sklepu utworzyć dynamicznie działającą jednostkę gospodarczą, która swoje towary oferuje wszystkim Polakom? Jak to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – obeznana platforma, która oprócz prezentacji towarów, umożliwi także złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy rzetelne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie tylko przychylny dla kupującego, lecz również dla Google. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy również o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby zdołać wyprzedawać w sieci.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, ale również posiada specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, ma dużo opcji a też moduł, który pozwoli Państwu w praktyczny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą profesjonalną jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka ostatecznie będzie mogła wyprzedawać towary w Internecie.

Oprócz standardowych sklepów internetowych, proponujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. Dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na właściwe życzenie przedsiębiorcy – cały portal jest też przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z jakimi nie ma się prostej, fizycznej styczności, tak, żeby można go było w całości zauważyć gołym okiem, a jednakże jego istnienie jest niezbędne do zapewnienia możliwości działania strony internetowej. Aby zapewnić tą szansę dla jak najogromniejszej liczby kontrahentów, bez strat jakości, posiadamy nowoczesne i rozbudowane serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, których pozytywne recenzje najprzyzwoiciej zaświadczają o wartościowym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie i zachęta do dalszej działalności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Doskonale wiemy o tym, że nie wszyscy nabywcy mają jednakowe potrzeby połączone z jedną usługą, nadzwyczaj zróżnicowane mogą być również ściśle określane wymogi aktywowane przez wybrane strony WWW. Wykreowaliśmy przez to parę modeli hostingu, tak żeby żaden odbiorca nie musiał sięgać po precyzyjnie wskazany model, zapewniony jedynie w jednym kształcie, a wobec tego przez to nie będący w stanie w pełni dopasować się do każdego wyczekiwania. W tym wypadku wolno wybierać w szczególe z przeróżnych pojemności. Jest to nadzwyczaj ważne, bo jeżeli ktoś nie ma bardzo rozbudowanej witryny, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Potrzebując w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić pokaźniejszą pojemność, żeby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu powierzchni. Oczywiście w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych wymogów, oraz nie należy komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu osobno. Gorąco zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.