Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Lubań - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Lubań, Świeradów-Zdrój, Leśna, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zataić, że dziś każda firma powinna posiadać stronę. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, jakie są z nim powiązane. Badania nie kłamią, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz większa liczba ludzi – w tym potencjalnych Konsumentów Państwa firmy. Brak prywatnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do dodatkowych Kontrahentów, którzy będąc online chętnie skorzystaliby z usług Państwa firmy lub zakupili towary w sklepie.

Od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu witryn, wskutek tego znakomicie wiemy, czego potrzebują lokalni przedsiębiorcy – oto profesjonalna usługa tworzenia witryn firmowych w technologii AMP. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która zezwala na praktycznie błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które perfekcyjnie prezentują ofertę firmy i jej profesjonalne usługi bądź artykuły – z nami Państwa biznes wreszcie zacznie się rozwijać!

Serwisy internetowe AMP dla firm, które rozwijają biznes!

Na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać rozległą uwagę do wyglądu strony, jej użyteczności i co istotne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do pragnień biznesu i wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze stosownie się pozycjonuje. Właśnie dlatego jeśli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Specjalizujemy się w budowie każdego rodzaju stron – wizytówki firmowe, blogi, sklepy internetowe, portale i dużo innych. Skupiamy się zarówno na poprawnym wyglądzie strony, użyteczności dla internautów i wyszukiwarek a również na optymalizacji SEO, która jest główna, aby portal mógł odnieść sukces w sieci. Oprócz tworzenia witryn internetowych, oferujemy również wiele innych usług z aspektu pozycjonowania stron, audytów SEO i copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

INTERPROM to agencja SEO, która proponuje kompleksowe usługi z obrębu budowania stron oraz promocji w Google. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Potrafimy przystosować każdy typ strony pod wymagania wyszukiwarki Google, prowadzimy kampanie SEO stron firmowych, blogów, sklepów internetowych lub wizytówek lokalnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeżeli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jak uzyskać jeszcze więcej Kontrahentów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn internetowych na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości powiązanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski czy też jakąkolwiek inną aktywność – jeśli szukają Państwo sposobu, by dotrzeć do Kontrahentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją witryn na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Konsumenci szukają usług i artykułów w regionie.

 

Statystyki nie zmyślają, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu poszukiwania lokalnych usług oraz produktów. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej firmie, kontaktu lub też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Dlatego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Klientów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w ostateczności znacznie więcej zadowolonych Konsumentów to pokaźniejsze przychody i jeszcze większa ilość potencjalnych zleceń od innych, także zaciekawionych współpracą Kontrahentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (kiedyś AdWords) to okazja, aby domena internetowa błyskawicznie pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Kłopot polega na tym, że żeby zaplanować i prowadzić efektywną kampanię ADS, należy posiadać umiejętności i wiedzę. Największym kłopotem w wypadku Google ADS są nieprawidłowo dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet i koszt za kliknięcie, a kiedy wybierzemy kiepską lub ewentualnie zbyt konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. W jaki sposób tego uniknąć oraz jak spowodować, aby płatna promocja stron internetowych w Google była popłatna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Klientów i dostosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko koszty, ale w głównej mierze przychody.

 

Google ADS działa w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy koronne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Trzeba mieć pojęcie, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że niepoprawnie dobrane frazy, zbyt ogólne słowa lub ewentualnie najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dorzucić do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało najogromniejsze korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz kompetentnego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych form reklamy w sieci, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeżeli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:9 + 4

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Lubań
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Najwyższy czas przejść do handlu online i dotrzeć z gamą towarów do wszystkich Kontrahentów z Polski i zagranicy. Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – fachowa platforma, jaka oprócz prezentacji produktów, umożliwi także złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy odpowiednie sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przyjacielski dla kupującego, ale również dla Google. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac dbamy również o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc sprzedawać w sieci.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz też ma specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada bezmiar opcji a też moduł, który pozwoli Państwu w praktyczny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa marka finalnie będzie mogła sprzedawać towary w Internecie.

To nie wszystko – Kontrahenci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na całkowitą integrację oferty z Facebook i Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa produkty dotrą niemal do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna i wykonywana przez nas w trakcie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z którymi nie ma się otwartej, fizycznej styczności, tak, aby można go było w całości dojrzeć gołym okiem, a jednakże jego istnienie jest wymagane do zapewnienia możliwości działania witryny internetowej. By zagwarantować tą możliwość dla jak najogromniejszej ilości konsumentów, bez strat jakości, posiadamy nowoczesne i rozbudowane serwerownie kontrahentów, jakie udzielamy naszym Klientom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, których pozytywne recenzje najprawidłowiej zaświadczają o wartościowym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas nagroda i zachęta do dalszej działalności oraz wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy kontrahent może mieć inne oczekiwania w stosunku do tej usługi, przeróżne są również uwarunkowania połączone z pojedynczymi portalami . Stworzyliśmy przez to parę modeli hostingu, tak żeby żaden odbiorca nie musiał sięgać po stricte wskazany model, zapewniony wyłącznie w jednym kształcie, a w takim razie przez to nie będący w stanie w pełni dostosować się do każdego oczekiwania. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji przede wszystkim odnośnie wielkości, jaką się pożąda. Jest to wybitnie istotne, ponieważ jeżeli ktoś nie ma niezmiernie rozbudowanej witryny, rozszerzonej o następne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu przestrzeni. Naturalnie w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych wymogów, i nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu osobno. Gorąco zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaoferujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.