Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Głogów - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda firma powinna mieć własną witrynę. XXI wiek to zdecydowanie okres szybkiego rozwoju Internetu i wszelkich technologii, które są z nim powiązane. Badania nie kłamią, Internet to najprędzej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz większa ilość ludzi – w tym potencjalnych Kontrahentów Państwa firmy. Brak prywatnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do dodatkowych Konsumentów, którzy będąc online chętnie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub też zakupili artykuły w sklepie.

Dlatego w INTERPROM wychodzimy naprzeciwko potrzebom firm i proponujemy witryny internetowe AMP dla biznesmenów. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która zezwala na praktycznie błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które perfekcyjnie prezentują ofertę firmy oraz jej usługi czy też towary – z nami Państwa biznes w końcu zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które rozwijają biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, iż na każdym etapie prac staramy się przykładać szczególną uwagę do optymalizacji SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do wymogów biznesu oraz wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim dobrze się pozycjonuje. Dlatego jeśli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Oferujemy budowę stron internetowych firmowych, wizytówek, portali, sklepów internetowych i blogów. Koncentrujemy się zarówno na należytym wyglądzie witryny, użyteczności dla internautów i wyszukiwarek a również na optymalizacji SEO, która jest główna, by serwis internetowy mógł odnieść sukces w sieci. Prócz tworzenia stron internetowych, proponujemy także dużo innych usług z aspektu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM gorąco zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jeśli wypatrują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu oraz promocji witryn internetowych w Google – agencja INTERPROM gorąco zaprasza do współpracy. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn Kontrahentów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron firmowych, sklepów, blogów i innych portali. Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeśli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jak pozyskać jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zaciekawić się efektywną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości związanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski bądź jakąkolwiek inną działalność – jeśli wyszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Klientów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Entuzjastycznie zajmiemy się promocją witryn internetowych na newralgiczne frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Kontrahenci szukają usług i towarów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, właśnie dlatego już dzisiaj warto wstąpić do świata online oraz proponować swoje usługi bądź artykuły w Google. Przy okazji internauci wypatrują opinii o danej firmie, kontaktu lub też dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Wskutek tego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Konsumentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w końcu więcej zadowolonych Klientów to większe przychody i jeszcze większa ilość potencjalnych zleceń od innych, także zaintrygowanych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie efektywnej kampanii Google ADS (kiedyś AdWords) wymaga zdolności, wiedzy, analitycznego podejścia i w głównej mierze doświadczenia. Największym kłopotem w wypadku Google ADS są źle dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet i koszt za kliknięcie, a gdy wybierzemy kiepską czy też zanadto konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. Jak tego uniknąć i jak spowodować, żeby płatna promocja witryn internetowych w Google była opłacalna? Gorąco zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Kontrahentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, ale w głównej mierze zyski.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – określamy budżet oraz frazy newralgiczne – czym bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Należy mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę internetową. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że błędnie dobrane frazy, zbyt ogólne słowa lub po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek przychodów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, badając frazy, wyszukując niszowych słów, które nie kosztują wiele w kampanii ADS, lecz równolegle zapewniają Klientów i transakcje. Prócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych form reklamy w sieci, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli wobec tego chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – doradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:6 + 1

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Głogów
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Czas przejść do handlu online oraz dotrzeć z gamą towarów do wszystkich Klientów z Polski oraz zagranicy. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – profesjonalna platforma, jaka prócz prezentacji towarów, umożliwi także złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy rzetelne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

My wiemy, w jaki sposób budować nowoczesne i funkcjonalne sklepy, które poprawnie się pozycjonują w Google Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby zdołać sprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, ale też posiada specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada co niemiara opcji a także moduł, który pozwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka finalnie będzie mogła wyprzedawać artykuły w Internecie.

Prócz tradycyjnych sklepów internetowych, proponujemy również możliwość integracji platformy online z Facebookiem oraz Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa towary dotrą niemal do każdego internauty, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas podczas budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z którymi nie ma się otwartej, materialnej styczności, tak, żeby można go było w całości dojrzeć gołym okiem, a niemniej jednak jego istnienie jest niebezużyteczne do zapewnienia możliwości funkcjonowania strony internetowej. By zagwarantować tą możliwość dla jak największej ilości konsumentów, bez utraty jakości, posiadamy nowoczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, jakie użyczamy naszym Klientom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, których pozytywne recenzje najodpowiedniej zaświadczają o korzystnym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas nagroda oraz zachęta do dalszej działalności oraz trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Warianty hostingu

 

Perfekcyjnie wiemy o tym, że nie wszyscy odbiorcy mają tożsame wymogi związane z jedną usługą, niezwykle zróżnicowane są w stanie być także ściśle określane wymogi aktywowane przez wybrane witryny WWW. Przygotowaliśmy w następstwie tego parę wariantów usługi, żeby nikt nie był skazany na jeden, niebezwzględnie określony pakiet, który finalnie nie będzie doskonale dostosowany do danych potrzeb. W tym przypadku wolno wybierać przede wszystkim spośród przeróżnych pojemności. Jest to nadzwyczaj ważne, ponieważ jeśli ktoś nie ma nadzwyczaj rozbudowanej witryny, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą liczbą dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić znacznie większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia dobre działanie obu powierzchni. Ewidentnie w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni odpowiadający rzeczowym wymaganiom, nie ma w związku z tym potrzeby utrudniania formalności osobną operacją zdobywania dodatkowo odrębnej usługi. Gorąco zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy oraz zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.