Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Lwówek Śląski - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubomierz. Mirsk, Wleń.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna mieć własną stronę internetową. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, które są z nim związane. Badania nie zmyślają, Internet to najprędzej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz pokaźniejsza ilość ludzi – w tym potencjalnych Klientów Państwa firmy. Brak prywatnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do następnych Kontrahentów, którzy będąc online bardzo chętnie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub zakupili produkty w punkcie sprzedaży.

 

Właśnie dlatego w INTERPROM wychodzimy naprzeciwko potrzebom firm oraz oferujemy strony internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która zezwala na praktycznie błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które perfekcyjnie prezentują ofertę firmy i jej usługi lub towary – z nami Państwa biznes wreszcie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, że na każdym etapie prac staramy się przykładać uwagę do optymalizacji SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do potrzeb biznesu i wznosimy serwis internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze przyzwoicie się pozycjonuje. Skutkiem tego jeśli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron internetowych – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne typy serwisy, na jakich nasi Konsumenci prezentują swoje usługi oraz artykuły. Koncentrujemy się zarówno na porządnym wyglądzie strony, użyteczności dla internautów oraz wyszukiwarek a też na optymalizacji SEO, która jest nadrzędna, by serwis mógł odnieść sukces w sieci. Prócz tworzenia witryn, oferujemy również wiele innych usług z obrębu pozycjonowania stron, audytów SEO i copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu oraz promowaniu witryn w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron Konsumentów, analizie SEO, audytach a też optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron internetowych firmowych, sklepów, blogów oraz innych portali. Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeśli zależy Państwu na jakości, na pewno podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jakim sposobem zdobyć jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn internetowych na lokalne frazy. Google daje dużo możliwości powiązanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną działalność – jeżeli wyszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Kontrahentów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. chętnie zajmiemy się promocją stron na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki naturalnie sposób Państwa Konsumenci poszukują usług i artykułów w regionie.

 

Statystyki nie koloryzują, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu wypatrywania lokalnych usług oraz produktów. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Skutkiem tego Państwa firma nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Konsumentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w końcu znacznie więcej zaspokojonych Klientów to większe przychody i jeszcze większa ilość potencjalnych zleceń od innych, też zaintrygowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie efektywnej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) potrzebuje umiejętności, wiedzy, szczegółowego podejścia i w głównej mierze doświadczenia. Źle dobrane frazy główne w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone w szeregu przypadków wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają duże opłaty, nie przynosząc przy tym żadnych korzyści pod postacią sprzedanego produktu lub też usługi. Jakim sposobem tego uniknąć i jak sprawić, by płatna promocja stron internetowych w Google była opłacalna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Kontrahentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, żeby frazy generowały nie tylko koszty, lecz w głównej mierze przychody.

 

Google ADS to efektywna reklama, która będzie działać, lecz tylko w owym czasie, kiedy zostanie stosownie przygotowana oraz poprowadzona. Trzeba mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na stronę internetową. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że błędnie dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa bądź po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dorzucić do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz profesjonalnego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych i prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeżeli wobec tego chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – doradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Lwówek Śląski
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko szablonowe zakupy – aktualnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Należałoby wobec tego dotrzeć do internautów z propozycją swojego sklepu. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – profesjonalna platforma, która prócz prezentacji towarów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Wskazówką do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przychylny dla kupującego, lecz także dla Google. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się również o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby móc wyprzedawać w Internecie.

 

Wszystkie sklepy zamówione u nas opieramy na wypróbowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność oraz pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, ma bez liku opcji a również moduł, który pozwoli Państwu w wygodny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa marka wreszcie będzie mogła sprzedawać artykuły w Internecie.

To nie wszystko – Klienci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na kompletną integrację oferty z Facebook i Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa produkty dotrą niemal do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy oczywiście w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas w czasie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting jest jednym z tematów, z którymi nie ma się otwartej, materialnej styczności, tak, żeby wolno go było w całości zauważyć gołym okiem, a jednak jego istnienie jest wymagane do zapewnienia możliwości działania witryny internetowej. Aby zagwarantować tą szansę dla jak najogromniejszej liczby konsumentów, bez straty jakości, mamy współczesne i powiększone serwerownie kontrahentów, które udostępniamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia opisującej nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, których pozytywne recenzje najodpowiedniej zaświadczają o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie i zachęta do dalszej aktywności oraz wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Do perfekcji wiemy o tym, iż nie wszyscy odbiorcy mają bliźniacze potrzeby połączone z jedną usługą, wybitnie zróżnicowane mogą być też stricte określane wymogi wytwarzane przez wybrane witryny WWW. Przygotowaliśmy w związku z tym parę wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony produkt, który finalnie nie będzie do perfekcji dobrany do danych wymagań. W tym przypadku wolno wybierać w szczególe spośród rozmaitych pojemności. Jest to wybitnie ważne, ponieważ jeżeli ktoś nie ma niezwykle rozbudowanej strony, rozszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a także ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Potrzebując w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia właściwe działanie obu przestrzeni. Niewątpliwie w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych potrzeb, oraz nie należy komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu oddzielnie. Zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy oraz zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.