Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Cieszyn - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zataić, że dzisiaj każda firma powinna posiadać witrynę. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, które są z nim połączone. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz to pokaźniejsza liczba ludzi – w tym potencjalnych Kontrahentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak własnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do kolejnych Klientów, którzy będąc online z zapałem skorzystaliby z usług Państwa firmy bądź zakupili towary w punkcie sprzedaży.

 

W następstwie tego w INTERPROM wychodzimy vis-a-vis potrzebom przedsiębiorców oraz oferujemy witryny internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która zezwala na praktycznie natychmiastowe wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które znakomicie prezentują ofertę firmy oraz jej usługi bądź też produkty – z nami Państwa biznes finalnie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, że na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać szczególną uwagę do optymalizacji SEO. Organizujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do pragnień biznesu i wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim porządnie się pozycjonuje. W następstwie tego jeżeli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Oferujemy budowę witryn internetowych firmowych, wizytówek, portali, sklepów internetowych oraz blogów. Skupiamy się zarówno na dobrym wyglądzie strony, użyteczności dla internautów oraz wyszukiwarek a także na optymalizacji SEO, która jest główna, żeby portal internetowy mógł odnieść sukces w sieci. Oprócz tworzenia witryn, proponujemy też dużo innych usług z zakresu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jeżeli poszukują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu oraz promocji stron w Google – agencja INTERPROM gorąco zaprasza do współpracy. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest zawiły, potrafimy pozycjonować witryny firmowe, blogi, sklepy internetowe i wiele innych typów portali. Należałoby postawić na INTERPROM, należałoby postawić na profesjonalizm, doświadczenie i kompleksowe podejście do tematu promocji stron internetowych w Google.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jakim sposobem uzyskać jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zaciekawić się efektywną reklamą w sieci. Google daje wiele możliwości związanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub też jakąkolwiek inną aktywność – jeśli poszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Kontrahentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Entuzjastycznie zajmiemy się promocją witryn internetowych na kluczowe frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Konsumenci wyszukują usług oraz towarów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz to więcej osób korzysta z Internetu w celu wypatrywania lokalnych usług i produktów. Przy okazji internauci poszukują opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu lub dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Skutkiem tego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój przedsiębiorstwa – w ostateczności znacznie więcej zadowolonych Kontrahentów to większe przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość ewentualnych zleceń od innych, także zainteresowanych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (kiedyś AdWords) to okazja, by domena internetowa prędko pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Kłopot polega na tym, że żeby zaplanować oraz prowadzić efektywną kampanię ADS, należy mieć umiejętności i wiedzę. Źle dobrane frazy nadrzędne w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone w wielu przypadkach wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają ogromne opłaty, nie przynosząc przy tym żadnych korzyści pod postacią sprzedanego towaru lub ewentualnie usługi. Jakim sposobem tego uniknąć i jak sprawić, by płatna promocja witryn internetowych w Google była dochodowa? Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Konsumentów i przystosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko wydatki, ale przede wszystkim zyski.

 

Google ADS działa w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy kluczowe – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Należy wiedzieć, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na stronę. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że koszmarnie dobrane frazy, zanadto ogólne słowa bądź po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dołączyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz profesjonalnego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy również możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w sieci, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę i zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:1 + 1

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Cieszyn
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Wypatrują Państwo sposobu, by z lokalnego sklepu utworzyć żywiołowo działającą jednostkę, która swoje towary proponuje wszystkim Polakom? W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – doświadczona platforma, która prócz prezentacji produktów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy dobre sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Wskazówką do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przychylny dla kupującego, ale też dla Google. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy także o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, by móc sprzedawać w sieci.

 

Wszelkie sklepy zamówione u nas opieramy na sprawdzonej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając jednocześnie o funkcjonalność i pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada mnóstwo opcji a także moduł, który pozwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą profesjonalną jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa marka ostatecznie będzie mogła wyprzedawać towary w sieci.

 

Oprócz schematycznych sklepów internetowych, oferujemy także możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. Dzięki temu, Państwa towary dotrą niemal do każdego użytkownika, jaki będzie skłonny zrobić zakupy właśnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna i wykonywana przez nas podczas budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z którymi nie ma się prostej, fizycznej styczności, tak, by wolno go było w całości zauważyć gołym okiem, a niemniej jednak jego istnienie jest wymagane do zapewnienia możliwości działania strony internetowej. By zapewnić tą szansę dla jak najogromniejszej liczby klientów, bez straty jakości, posiadamy współczesne oraz rozbudowane serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, których pozytywne recenzje najodpowiedniej zaświadczają o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur oraz zachęta do dalszej aktywności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient może posiadać inne wyczekiwania w obliczu tej usługi, rozmaite są też uwarunkowania połączone z poszczególnymi portalami . Przygotowaliśmy w następstwie tego parę wariantów usługi, aby nikt nie był skazany na jeden, niebezwzględnie określony produkt, który finalnie nie będzie bezbłędnie dopasowany do danych potrzeb. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji przede wszystkim odnośnie wielkości, jaką się pożąda. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeżeli ktoś nie ma bardzo rozbudowanej strony, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą liczbą dostępnego miejsca, a także ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić znacznie większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu powierzchni. Naturalnie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych potrzeb, i nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu oddzielnie. Zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy oraz zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.