Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Nowy Sącz - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Nowy Sącz, Grybów, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna posiadać własną witrynę internetową. XXI wiek to zdecydowanie czas prędkiego rozwoju Internetu i wszystkich technologii, które są z nim związane. Badania nie koloryzują, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz to większa ilość ludzi – w tym ewentualnych Konsumentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak własnej strony firmowej skreśla szanse na dotarcie do kolejnych Konsumentów, którzy będąc online z zapałem skorzystaliby z usług Państwa firmy bądź zakupili artykuły w sklepie.

 

W INTERPROM zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebują biznesmeni, wobec tego oferujemy nowoczesne witryny w technologii AMP. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie natychmiastowe wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które nienagannie prezentują ofertę firmy i jej profesjonalne usługi lub ewentualnie towary – z nami Państwa biznes ostatecznie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które promują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, iż na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać uwagę do optymalizacji SEO. Organizujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do wymogów biznesu oraz budujemy portal internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim poprawnie się pozycjonuje. Skutkiem tego jeśli szukają Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron internetowych – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne rodzaje portale, na których nasi Konsumenci prezentują swoje usługi oraz towary. Każda witryna jest dopracowana, przychylna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, które wysoko pozycjonują witryny w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia stron internetowych, oferujemy też wiele innych usług z zakresu pozycjonowania stron, audytów SEO i copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jeżeli wyszukują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu oraz promocji witryn internetowych w Google – agencja INTERPROM zaprasza do współpracy. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google witryn internetowych firmowych, sklepów, blogów i innych portali. Jeśli wyszukują Państwo profesjonalistów, którzy zajmą się promocją strony w wyszukiwarce Google – serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

W jaki sposób pozyskać jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie stron internetowych na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości powiązanych z promocją lokalnych firm oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski czy też jakąkolwiek inną działalność – jeżeli szukają Państwo sposobu, by dotrzeć do Klientów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. Z przyjemnością zajmiemy się promocją stron na kluczowe frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Kontrahenci szukają usług i produktów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, dlatego już dzisiaj należałoby wstąpić do świata online oraz proponować swoje usługi czy też towary w Google. Przy okazji internauci szukają opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. W następstwie tego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Konsumentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w ostateczności znacznie więcej usatysfakcjonowanych Kontrahentów to większe przychody i jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, także zainteresowanych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (dawniej AdWords) to szansa, żeby witryna błyskawicznie pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Problem polega na tym, że żeby zaplanować i prowadzić skuteczną kampanię ADS, wypada mieć umiejętności i wiedzę. Źle dobrane frazy nadrzędne w płatnej kampanii mogą zaowocować zbędnymi wydatkami – osoby niedoświadczone w szeregu przypadków wybierają frazy, które za kliknięcie pobierają gigantyczne opłaty, nie przynosząc przy tym jakichkolwiek korzyści pod postacią sprzedanego produktu lub usługi. Jak tego uniknąć i jak sprawić, żeby płatna promocja stron w Google była opłacalna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Konsumentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, lecz przede wszystkim zyski.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – określamy budżet oraz frazy główne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Wypada mieć pojęcie, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę. Po wystartowaniu kampanii, serwis internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że niepoprawnie dobrane frazy, nadmiernie ogólne słowa czy też po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek dochodów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dodać do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało najogromniejsze korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz profesjonalnego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych odmian reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeżeli zatem chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:7 + 3

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Nowy Sącz
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Najwyższy czas przejść do handlu online i trafić z gamą artykułów do wszystkich Konsumentów z Polski i zagranicy. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – profesjonalna platforma, która oprócz prezentacji artykułów, umożliwi też złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy poprawne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi i sprzedawcami.

 

Wskazówką do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przychylny dla kupującego, lecz też dla Google. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy też o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, który jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, aby móc wyprzedawać w Internecie.

 

Wszystkie sklepy zamówione u nas opieramy na wypróbowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność i pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada bezmiar opcji a też moduł, który pozwoli Państwu w przydatny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez należącą do nas firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa firma nareszcie będzie mogła wyprzedawać towary w Internecie.

Oprócz schematycznych sklepów internetowych, proponujemy również możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. Dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas podczas budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z którymi nie ma się otwartej, fizycznej styczności, tak, ażeby można go było w całości dostrzec gołym okiem, a jednakże jego istnienie jest niezbędne do zapewnienia możliwości działania witryny internetowej. By zagwarantować tą możliwość dla jak największej ilości konsumentów, bez straty jakości, posiadamy współczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, które użyczamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia naszej firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, których pozytywne recenzje najporządniej świadczą o wartościowym działaniu naszego hostingu. Jest to dla nas laur oraz zachęta do dalszej aktywności oraz trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy kontrahent może posiadać inne wyczekiwania w stosunku do tej usługi, rozmaite są także uwarunkowania związane z poszczególnymi stronami . Przygotowaliśmy w następstwie tego kilka wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony produkt, który ostatecznie nie będzie doskonale dopasowany do danych wymagań. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji przede wszystkim odnośnie wielkości, jaką się pożąda. Jest to nadzwyczaj ważne, bowiem jeśli ktoś nie posiada niezwykle rozbudowanej strony, poszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą liczbą dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia właściwe działanie obu przestrzeni. Naturalnie w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dopasowane do danych pragnień, oraz nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu oddzielnie. Gorąco zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy i zaoferujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.