Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Konin - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Konin, Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin, Wierzbinek, Wilczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zamaskować, że dziś każda firma powinna posiadać witrynę. XXI wiek to zdecydowanie okres prędkiego rozwoju Internetu i wszystkich technologii, jakie są z nim powiązane. Badania nie zmyślają, Internet to najprędzej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz większa ilość ludzi – w tym potencjalnych Konsumentów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej skreśla szanse na dotarcie do dodatkowych Klientów, którzy będąc online z zapałem skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy czy też zakupili towary w punkcie sprzedaży.

 

Skutkiem tego w INTERPROM wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oraz oferujemy witryny internetowe AMP dla przedsiębiorców. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie błyskawiczne wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które perfekcyjnie prezentują ofertę firmy i jej profesjonalne usługi bądź też artykuły – z nami Państwa biznes finalnie zacznie się rozwijać!

 

Strony internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

Na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać znaczącą uwagę do wyglądu witryny, jej użyteczności i co ważne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do potrzeb biznesu oraz wznosimy portal, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz przede wszystkim stosownie się pozycjonuje. W następstwie tego jeśli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn internetowych – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne typy serwisy, na których nasi Klienci prezentują swoje usługi oraz produkty. Skupiamy się zarówno na należytym wyglądzie witryny, użyteczności dla internautów i wyszukiwarek a także na optymalizacji SEO, która jest nadrzędna, aby portal mógł odnieść sukces w sieci. Prócz tworzenia witryn, proponujemy też wiele innych usług z obrębu pozycjonowania stron, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu i promowaniu stron internetowych w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest zawiły, umiemy pozycjonować witryny firmowe, blogi, sklepy internetowe oraz wiele innych typów portali. Serdecznie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeżeli zależy Państwu na jakości, na pewno podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jak zdobyć jeszcze więcej Konsumentów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zaintrygować się skuteczną reklamą w sieci. Google daje dużo możliwości związanych z promocją lokalnych firm oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub ewentualnie jakąkolwiek inną aktywność – jeżeli poszukują Państwo sposobu, żeby dotrzeć do Klientów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. Z zapałem zajmiemy się promocją witryn internetowych na główne frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Konsumenci wyszukują usług i artykułów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, właśnie dlatego już dziś należałoby wstąpić do świata online oraz oferować swoje usługi lub ewentualnie towary w Google. Przy okazji internauci poszukują opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu lub też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Właśnie dlatego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do następnych Konsumentów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu więcej zaspokojonych Klientów to pokaźniejsze przychody i jeszcze pokaźniejsza ilość ewentualnych zleceń od innych, również zaciekawionych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (kiedyś AdWords) to okazja, by strona ekspresowo pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Kłopot polega na tym, że aby zaplanować i prowadzić skuteczną kampanię ADS, trzeba posiadać umiejętności i wiedzę. Największym problemem w wypadku Google ADS są źle dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet i koszt za klik, a gdy wybierzemy kiepską lub też nadmiernie konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. Jakim sposobem tego uniknąć oraz w jaki sposób sprawić, żeby płatna promocja stron w Google była dochodowa? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Kontrahentów i dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko koszty, ale przede wszystkim dochody.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy koronne – czym bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Trzeba wiedzieć, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na stronę internetową. Po wystartowaniu kampanii, portal internetowy wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że niepoprawnie dobrane frazy, zanadto ogólne słowa lub też najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek zysków.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, badając frazy, wyszukując niszowych słów, które nie kosztują dużo w kampanii ADS, lecz jednocześnie zapewniają Klientów oraz transakcje. Prócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, które polegają na płatnej promocji.
Jeżeli wobec tego chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:8 + 1

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Konin
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Poszukują Państwo sposobu, żeby z lokalnego sklepu utworzyć prężnie działającą firmę, która swoje produkty oferuje wszystkim Polakom? W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – obeznana platforma, która prócz prezentacji produktów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy odpowiednie sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie tylko przyjazny dla kupującego, lecz też dla Google. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się też o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, by zdołać wyprzedawać w Internecie.

 

Wszelkie sklepy zamówione u nas opieramy na sprawdzonej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność oraz pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada dużo opcji a też moduł, który zezwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą profesjonalną jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa firma ostatecznie będzie mogła wyprzedawać produkty w Internecie.

Prócz sztampowych sklepów internetowych, oferujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. To naturalnie dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na dobre życzenie przedsiębiorcy – cały portal jest też przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting jest jednym z tematów, z którymi nie ma się prostej, fizycznej styczności, tak, aby wolno go było w całości dostrzec gołym okiem, a niemniej jednak jego istnienie jest wymagane do zapewnienia możliwości działania witryny internetowej. By zagwarantować tą możliwość dla jak największej ilości konsumentów, bez utraty jakości, mamy współczesne oraz rozbudowane serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Klientom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, których pozytywne recenzje najprawidłowiej świadczą o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur oraz zachęta do dalszej aktywności i trudów w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Plany hostingu

 

Perfekcyjnie wiemy o tym, że nie wszyscy odbiorcy mają tożsame potrzeby związane z jedną usługą, niesłychanie zróżnicowane mogą być również stricte określane wymogi generowane przez wybrane strony WWW. Przygotowaliśmy więc parę wariantów usługi, by nikt nie był skazany na jeden, niebezwzględnie określony pakiet, który finalnie nie będzie perfekcyjnie dostosowany do danych potrzeb. W tym przypadku można wybierać w głównej mierze spośród rozmaitych pojemności. Jest to niezwykle istotne, albowiem jeżeli ktoś nie ma niezmiernie rozbudowanej witryny, poszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Chcąc w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, żeby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia porządne działanie obu przestrzeni. Jak najbardziej w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych potrzeb, i nie należy komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu oddzielnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – z zapałem pomożemy oraz zaproponujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.