Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Szczecin - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Szczecin, Szczecinek, Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zataić, że dziś każda firma powinna mieć stronę internetową. XXI wiek to zdecydowanie okres szybkiego rozwoju Internetu oraz wszelkich technologii, jakie są z nim związane. Badania nie koloryzują, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz większa liczba ludzi – w tym potencjalnych Konsumentów Państwa przedsiębiorstwa. Brak prywatnej witryny firmowej przekreśla szanse na dotarcie do kolejnych Kontrahentów, którzy będąc online bardzo chętnie skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub też zakupili produkty w sklepie.

 

W INTERPROM wiemy, czego potrzebują ludzie biznesu, w następstwie tego oferujemy nowoczesne strony w technologii AMP. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na praktycznie błyskawiczne wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które gruntownie prezentują ofertę firmy oraz jej profesjonalne usługi czy też artykuły – z nami Państwa biznes w końcu zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które rozwijają biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, że na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać szczególną uwagę do optymalizacji SEO. Organizujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do potrzeb biznesu i budujemy portal internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, lecz w głównej mierze adekwatnie się pozycjonuje. Wobec tego jeśli wypatrują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron – zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Specjalizujemy się w budowie każdego typu witryn internetowych – wizytówki firmowe, blogi, sklepy internetowe, serwisy oraz dużo innych. Skupiamy się zarówno na porządnym wyglądzie witryny, użyteczności dla internautów oraz wyszukiwarek a też na optymalizacji SEO, która jest nadrzędna, żeby portal mógł odnieść sukces w sieci. Prócz tworzenia stron, proponujemy też wiele innych usług z zakresu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM serdecznie zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która skupia się na budowaniu oraz promowaniu stron w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron internetowych firmowych, sklepów, blogów i innych portali. Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeżeli zależy Państwu na jakości, z pewnością podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

W jaki sposób zdobyć jeszcze więcej Konsumentów dla firmy lokalnej? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie stron na lokalne frazy. Google daje wiele możliwości związanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski czy też jakąkolwiek inną działalność – jeśli szukają Państwo sposobu, by dotrzeć do Kontrahentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to perfekcyjny wybór. z przyjemnością zajmiemy się promocją stron internetowych na nadrzędne frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Kontrahenci poszukują usług oraz produktów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, w następstwie tego już teraz należałoby wejść do świata online i proponować swoje usługi lub też towary w Google. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Skutkiem tego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Klientów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój przedsiębiorstwa – w ostateczności więcej zaspokojonych Kontrahentów to pokaźniejsze przychody oraz jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, również zaciekawionych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Płatna promocja w Google ADS (kiedyś AdWords) to okazja, żeby strona prędko pojawiła się na pozycjach TOP w Google. Problem polega na tym, że aby zaplanować i prowadzić efektywną kampanię ADS, trzeba posiadać umiejętności i wiedzę. Największym kłopotem w wypadku Google ADS są kiepsko dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet i koszt za kliknięcie, a kiedy wybierzemy kiepską lub też zanadto konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. Jakim sposobem tego uniknąć i w jaki sposób spowodować, aby płatna promocja witryn internetowych w Google była popłatna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Klientów oraz przystosowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, by frazy generowały nie tylko wydatki, ale przede wszystkim dochody.

 

Google ADS to skuteczna reklama, która będzie działać, lecz tylko wtenczas, kiedy zostanie właściwie przygotowana i poprowadzona. Należy wiedzieć, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę internetową. Po wystartowaniu kampanii, portal wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że kiepsko dobrane frazy, zbyt ogólne słowa bądź po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych profitów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, analizując frazy, wypatrując niszowych słów, które nie kosztują wiele w kampanii ADS, ale równolegle zapewniają Klientów oraz transakcje. Prócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy także możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeśli zatem pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:9 + 4

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Szczecin
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Poszukują Państwo sposobu, by z lokalnego sklepu utworzyć dynamicznie działającą jednostkę gospodarczą, która swoje artykuły oferuje wszystkim Polakom? Jak to zrobić? Takie możliwości zapewnia sklep internetowy – doświadczona platforma, jaka prócz prezentacji towarów, umożliwi także złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy porządne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie wyłącznie przyjacielski dla kupującego, lecz też dla Google. Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się też o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących i wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc wyprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz również posiada specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, ma co niemiara opcji a także moduł, który pozwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą jednostkę gospodarczą, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy oraz funkcjonalny sklep internetowy, z którym Państwa firma w końcu będzie mogła wyprzedawać produkty w Internecie.

To nie wszystko – Kontrahenci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na pełną integrację oferty z Facebook i Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa artykuły dotrą nieomalże do każdego internauty, jaki będzie skłonny zrobić zakupy właśnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna i wykonywana przez nas w czasie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting należy do grupy kwestii czy przedmiotów, nieprawdopodobnych całkowicie do wizualnego określenia, ale mimo to jest on konieczny by możliwe było profesjonalne działanie wszelkich stron. Aby zagwarantować tą szansę dla jak najogromniejszej liczby kontrahentów, bez strat jakości, mamy współczesne i powiększone serwerownie kontrahentów, jakie udzielamy naszym Klientom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, jakich pozytywne recenzje najpoprawniej świadczą o korzystnym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur i zachęta do dalszej aktywności i wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Warianty hostingu

 

Znakomicie wiemy o tym, że nie wszyscy nabywcy mają takie same potrzeby powiązane z jedną usługą, niezwykle zróżnicowane mogą być też stricte określane wymogi wytwarzane przez wybrane witryny WWW. Stworzyliśmy przez to kilka modeli hostingu, tak by żaden odbiorca nie musiał sięgać po stricte wskazany model, zapewniony wyłącznie w jednym kształcie, a w takim razie przez to nie będący w stanie w pełni dopasować się do każdego wyczekiwania. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji w szczególe odnośnie wielkości, jaką się pragnie. Jest to niezwykle istotne, albowiem jeśli ktoś nie ma nadzwyczaj rozbudowanej witryny, rozszerzonej o następne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Chcąc w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić większą pojemność, żeby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia solidne działanie obu powierzchni. Naturalnie w wypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze dopasowane do danych pragnień, i nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niedużego hostingu osobno. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy oraz zaoferujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.