Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Kędzierzyn-Koźle - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Cisek, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nie da się zataić, że dzisiaj każda firma powinna posiadać stronę. XXI wiek to zdecydowanie okres prędkiego rozwoju Internetu i wszystkich technologii, jakie są z nim powiązane. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz większa liczba ludzi – w tym ewentualnych Klientów Państwa przedsiębiorstwa. Brak prywatnej witryny firmowej przekreśla szanse na dotarcie do kolejnych Kontrahentów, którzy będąc online entuzjastycznie skorzystaliby z usług Państwa firmy lub ewentualnie zakupili towary w sklepie.

 

W następstwie tego w INTERPROM wychodzimy vis-a-vis potrzebom przedsiębiorców i oferujemy witryny internetowe AMP dla biznesmenów. Są to portale w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne strony responsywne, które znakomicie prezentują propozycję firmy oraz jej usługi lub też produkty – z nami Państwa biznes ostatecznie zacznie się rozwijać!

 

Witryny internetowe AMP dla firm, które rozwijają biznes!

 

Na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać dużą uwagę do wyglądu witryny, jej użyteczności i co ważne – do aspektów SEO. Planujemy, analizujemy, dobieramy rozwiązania do pragnień biznesu i wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale w głównej mierze poprawnie się pozycjonuje. W następstwie tego jeżeli wyszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn internetowych – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy strony firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi oraz inne typy serwisy, na których nasi Kontrahenci prezentują swoje usługi i produkty. Skupiamy się zarówno na porządnym wyglądzie witryny, użyteczności dla internautów i wyszukiwarek a również na optymalizacji SEO, która jest nadrzędna, aby serwis internetowy mógł odnieść sukces w sieci. Oprócz tworzenia stron internetowych, proponujemy także dużo innych usług z aspektu pozycjonowania witryn internetowych, audytów SEO oraz copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jeżeli poszukują Państwo agencji SEO, która ma doświadczenie w budowaniu oraz promocji witryn w Google – agencja INTERPROM serdecznie zaprasza do współpracy. Koncentrujemy się na pozycjonowaniu stron internetowych Klientów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Dla nas żaden projekt nie jest skomplikowany, potrafimy pozycjonować strony firmowe, blogi, sklepy internetowe i dużo innych typów portali. Jeżeli wyszukują Państwo zawodowców, jacy zajmą się promocją strony w wyszukiwarce Google – gorąco zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy istnieje sposób, żeby zdobyć jeszcze więcej Klientów dla lokalnej firmy? Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie witryn na lokalne frazy. Google daje dużo możliwości powiązanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw oraz ich ofert. Nie istotne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub ewentualnie jakąkolwiek inną aktywność – jeśli poszukują Państwo sposobu, aby dotrzeć do Kontrahentów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. Z zapałem zajmiemy się promocją witryn internetowych na koronne frazy z dopiskiem Miasto – w taki oczywiście sposób Państwa Kontrahenci poszukują usług oraz artykułów w regionie.

 

Przyszłość zakupów czy usług to Internet, skutkiem tego już dziś należałoby wejść do świata online i proponować swoje usługi bądź też towary w Google. Przy okazji internauci poszukują opinii o danej firmie, kontaktu bądź też dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Właśnie dlatego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Klientów – pozycjonowanie lokalne to okazja na rozwój przedsiębiorstwa – w końcu więcej zadowolonych Klientów to pokaźniejsze przychody i jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, też zainteresowanych współpracą Konsumentów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie efektywnej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) wymaga umiejętności, wiedzy, analitycznego podejścia i przede wszystkim doświadczenia. Największym problemem w przypadku Google ADS są niepoprawnie dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za klik, a gdy wybierzemy złą lub też zanadto konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. W jaki sposób tego uniknąć i w jaki sposób uczynić, aby płatna promocja stron internetowych w Google była popłatna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Klientów i dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko koszty, lecz przede wszystkim przychody.

 

Google ADS działa w prosty sposób – definiujemy budżet oraz frazy newralgiczne – czym bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Trzeba wiedzieć, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na witrynę. Po wystartowaniu kampanii, portal wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że błędnie dobrane frazy, zbyt ogólne słowa lub też najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek przychodów.

 

W INTERPROM specjalizujemy się w kampaniach sponsorowanych, analizując frazy, wypatrując niszowych słów, które nie kosztują wiele w kampanii ADS, ale równolegle gwarantują Klientów oraz transakcje. Prócz doświadczonego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w sieci, które polegają na płatnej promocji.
Jeśli zatem chcą Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto w pierwszej kolejności odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:0 + 10

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Kędzierzyn-Koźle
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Szukają Państwo sposobu, aby z lokalnego sklepu utworzyć dynamicznie działającą firmę, która swoje produkty proponuje wszystkim Polakom? Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – fachowa platforma, która prócz prezentacji artykułów, umożliwi również złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy dobre sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Kluczem do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie jedynie przychylny dla kupującego, ale też dla Google. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się też o aspekty SEO – w efekcie po zakończeniu budowy, dostają Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc wyprzedawać w sieci.

 

Wszelkie sklepy zamówione u nas opieramy na wypróbowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równocześnie o funkcjonalność oraz pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, posiada ogrom opcji a również moduł, który zezwoli Państwu w przydatny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez opisującą nas jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa firma finalnie będzie mogła sprzedawać produkty w Internecie.

Oprócz standardowych sklepów internetowych, proponujemy też możliwość integracji platformy online z Facebookiem oraz Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa towary dotrą nieomalże do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy właśnie w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na odpowiednie życzenie przedsiębiorcy – cały sklep jest również przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Stabilny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting stron jest jednym z tematów, z którymi nie ma się bezpośredniej, fizycznej styczności, tak, ażeby można go było w całości dostrzec gołym okiem, a jednakże jego istnienie jest niezbędne do zapewnienia możliwości działania strony internetowej. Żeby zagwarantować tą szansę dla jak najogromniejszej liczby konsumentów, bez utraty jakości, posiadamy nowoczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, które użyczamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu klientów, jakich pozytywne recenzje najprawidłowiej świadczą o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas laur i zachęta do dalszej aktywności i wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Idealnie wiemy o tym, że nie wszyscy nabywcy mają jednakowe potrzeby związane z jedną usługą, bardzo zróżnicowane są w stanie być również precyzyjnie określane wymogi wytwarzane przez wybrane strony WWW. Przygotowaliśmy więc parę wariantów usługi, aby nikt nie był skazany na jeden, niebezwzględnie określony produkt, który finalnie nie będzie bezbłędnie dostosowany do danych potrzeb. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji w głównej mierze odnośnie wielkości, jaką się pragnie. Jest to niezmiernie ważne, bo jeśli ktoś nie posiada niezmiernie rozbudowanej strony, poszerzonej o kolejne, wykraczające poza nią pluginy, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a również ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Potrzebując w niedalekim terminie powiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić pokaźniejszą pojemność, by w trakcie działania nie okazało się, że po tym rozszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia poprawne działanie obu przestrzeni. Niewątpliwie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania współpracy w ramach dostarczania hostingu, umożliwiamy zmianę jej warunków w kierunku powiększenia posiadanego pakiet. Tak oto korzystanie z dostęp do hostingu to temat w pełni pasujący praktycznym wymaganiom, nie ma w takim razie potrzeby utrudniania formalności osobną operacją kupowania na dodatek odrębnej usługi. Gorąco zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaoferujemy hosting, który z pewnością będzie dla Państwa perfekcyjny!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.