Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Słubice - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Słubice, Cybinka, Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każda jednostka gospodarcza powinna mieć własną domenę. XXI wiek to zdecydowanie czas szybkiego rozwoju Internetu i wszystkich technologii, które są z nim związane. Badania nie koloryzują, Internet to najprędzej rozwijające się medium, z jakiego korzysta coraz pokaźniejsza ilość ludzi – w tym ewentualnych Klientów Państwa firmy. Brak własnej strony firmowej przekreśla szanse na dotarcie do kolejnych Klientów, którzy będąc online entuzjastycznie skorzystaliby z usług Państwa firmy czy też zakupili produkty w sklepie.

 

W INTERPROM wiemy, czego potrzebują przedsiębiorcy, wskutek tego oferujemy współczesne witryny w technologii AMP. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która zezwala na praktycznie błyskawiczne wyświetlenie portalu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które bardzo dobrze prezentują propozycję firmy oraz jej profesjonalne usługi bądź towary – z nami Państwa biznes wreszcie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

To, co nas wyróżnia to fakt, iż na każdym etapie prac z całych sił staramy się przykładać uwagę do optymalizacji SEO. Organizujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do pragnień biznesu i wznosimy serwis, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim prawidłowo się pozycjonuje. W następstwie tego jeśli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych witryn – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi oraz inne rodzaje portale, na jakich nasi Konsumenci prezentują swoje usługi i produkty. Każda domena internetowa jest dopracowana, przyjacielska dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych, jakie wysoko pozycjonują witryny w wynikach wyszukiwania. Oprócz tworzenia witryn, proponujemy również wiele innych usług z obrębu pozycjonowania stron internetowych, audytów SEO i copywriting – INTERPROM gorąco zaprasza do kontaktu oraz współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu i promowaniu stron w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu stron internetowych Kontrahentów, analizie SEO, audytach a również optymalizacji. Potrafimy dostosować każdy rodzaj witryny pod wymagania wyszukiwarki Google, prowadzimy kampanie SEO witryn internetowych firmowych, blogów, sklepów internetowych czy wizytówek lokalnych. Gorąco zapraszamy do współpracy z INTERPROM – jeżeli zależy Państwu na jakości, na pewno podołamy wyzwaniu.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Czy jest sposób, żeby zdobyć jeszcze więcej Klientów dla lokalnej firmy? Czas najwyższy zaciekawić się skuteczną reklamą w sieci. Google daje wiele możliwości połączonych z promocją lokalnych firm i ich ofert. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski czy też jakąkolwiek inną działalność – jeśli wyszukują Państwo sposobu, aby dotrzeć do Kontrahentów z danego regionu, pozycjonowanie lokalne to najlepszy wybór. z przyjemnością zajmiemy się promocją stron na kluczowe frazy z dopiskiem Miasto – w taki właśnie sposób Państwa Kontrahenci szukają usług oraz artykułów w regionie.

 

Statystyki nie kłamią, coraz więcej osób korzysta z Internetu w celu szukania lokalnych usług i artykułów. Przy okazji internauci wypatrują opinii o danej jednostce gospodarczej, kontaktu lub ewentualnie dokładnego adresu – to wszystko gwarantuje Google. Wobec tego Państwa jednostka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do dodatkowych Klientów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w końcu znacznie więcej zadowolonych Klientów to większe przychody oraz jeszcze pokaźniejsza ilość potencjalnych zleceń od innych, również zainteresowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie skutecznej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) wymaga umiejętności, wiedzy, szczegółowego podejścia oraz w głównej mierze doświadczenia. Niestety błędnie dobrane frazy wygenerują nazbyt gigantyczne wydatki, które się nie zwrócą – taka kampania niezmiernie prędko zużyje cały budżet, nie przynosząc żadnej transakcji z Klientem. Jakim sposobem tego uniknąć i w jaki sposób sprawić, żeby płatna promocja witryn w Google była opłacalna? Zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie, definiując potrzeby Kontrahentów i dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, lecz robiąc to w taki sposób, żeby frazy generowały nie tylko koszty, lecz w głównej mierze zyski.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – definiujemy budżet i frazy główne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe koszty za każde kliknięcie. Wypada wiedzieć, że w ramach Google ADS musimy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę. Po wystartowaniu kampanii, portal wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach wyszukiwania. Nietrudno się domyślić, że niepoprawnie dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa bądź też najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować szybkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym jakichkolwiek zysków.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa dodać do kampanii ADS oraz jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało najogromniejsze korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Prócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, proponujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli wobec tego pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, warto najpierw odezwać się do nas – poradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:2 + 5

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Słubice
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko proste zakupy – aktualnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Warto wobec tego dotrzeć do internautów z ofertą własnego sklepu. W jaki sposób to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – doświadczona platforma, jaka prócz prezentacji towarów, umożliwi też złożenie oraz realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy należyte sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji między kupującymi i sprzedawcami.

 

Wskazówką do sukcesu jest stworzenie sklepu, który będzie nie tylko przychylny dla kupującego, lecz również dla Google. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby i asortyment. Na każdym etapie prac troszczymy się również o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc sprzedawać w Internecie.

 

Budujemy sklepy internetowe na licencji SaaS, dzięki czemu sklep jest nie tylko praktyczny, lecz też ma specjalistyczny panel administracyjny – jest to narzędzie dedykowane dla właścicieli sklepów. Panel jest w pełni po polsku, posiada dużo opcji a też moduł, który zezwoli Państwu w praktyczny sposób przyjmować oraz realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez naszą jednostkę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa firma w końcu będzie mogła wyprzedawać artykuły w sieci.

To nie wszystko – Konsumenci zamawiający u nas sklepy online mogą liczyć na pełną integrację oferty z Facebook oraz Allegro. Dzięki temu, Państwa artykuły dotrą niemal do każdego użytkownika, który będzie skłonny zrobić zakupy naturalnie w Pastwa sklepie. Integrację wykonujemy na specjalne życzenie przedsiębiorcy – cały sklep jest też przez nas testowany.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting przynależy do grupy kwestii czy przedmiotów, niemożliwych całkiem do naocznego określenia, acz mimo to jest on konieczny by dopuszczalne było porządne działanie wszystkich stron internetowych. Żeby zapewnić tą szansę dla jak największej ilości kontrahentów, bez straty jakości, posiadamy nowoczesne oraz powiększone serwerownie kontrahentów, jakie udzielamy naszym Odbiorcom. Od początku istnienia należącej do nas firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu kontrahentów, których pozytywne recenzje najprawidłowiej świadczą o korzystnym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie i zachęta do dalszej aktywności oraz wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Pakiety hostingu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy kontrahent może mieć inne oczekiwania w obliczu tej usługi, rozmaite są też uwarunkowania połączone z poszczególnymi witrynami . Przygotowaliśmy wobec tego parę wariantów usługi, aby nikt nie był skazany na jeden, sztywno określony pakiet, który ostatecznie nie będzie znakomicie dostosowany do danych potrzeb. W kwestii hostingu dokonuje się decyzji w głównej mierze odnośnie wielkości, jaką się potrzebuje. Jest to niezmiernie istotne, bowiem jeśli ktoś nie posiada bardzo rozbudowanej witryny, rozszerzonej o następne, wykraczające poza nią dodatki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z najogromniejszą ilością dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu większych kosztów.

 

Elastyczna propozycja

 

Potrzebując w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej witryny internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, należałoby od razu zamówić znacznie większą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia poprawne działanie obu przestrzeni. Niewątpliwie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych wymogów, oraz nie trzeba komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu oddzielnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaproponujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.