Strony internetowe AMP dla firm ☎ 518 528 518 ➤ Prudnik - Budowa, optymalizacja, pozycjonowanie stron WWW w Google od 2005r. Zapytaj też o GOTOWE, branżowe mobilne strony internetowe z bezpłatnym pozycjonowaniem.

Tworzenie, budowa profesjonalnych, responsywnych stron internetowych w technologii AMP na urządzenia mobilne. Zakładanie stron www na CMS Wordpress. Skuteczne, tanie pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce Google, Google Maps, reklamach Google ADS (dawniej AdWords). Atrakcyjne ceny na pozycjonowanie lokalne i szerokie long tail. Nasza uczciwa agencja SEO jako dobra, skuteczna, doświadczona firma pozycjonująca witryny internetowe, oferuje usługi pozycjonerskie, pozycjonowanie produktu i firmy w Internecie, rozliczenia za efekt, optymalizację stron pod Google, szybkie i bezawaryjne serwery, stabilny hosting dla stron i sklepów internetowych, certyfikaty bezpieczeństwa SSL, statystyki Google Analytics, gotowe sklepy internetowe. Jako nowość na rynku, posiadamy gotowe branżowe strony www z bezpłatnym pozycjonowaniem, generujące ruch od ręki. Zapewniamy rejestrację domen internetowych oraz konsultacje z zakresu SEO i doboru odpowiedniej domeny pod pozycjonowanie. W ofercie również audyt, prowadzenie, administracja, aktualizacja, rozbudowa, przebudowa witryn internetowych. Obszar usług: Prudnik, Biała, Głogówek, Lubrza.


ZADZWOŃ TERAZ
518 528 518

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Chwilowo nie da się podważyć faktu, że każda firma powinna posiadać własną domenę internetową. XXI wiek to zdecydowanie okres prędkiego rozwoju Internetu i wszystkich technologii, jakie są z nim powiązane. Badania nie zmyślają, Internet to najszybciej rozwijające się medium, z którego korzysta coraz pokaźniejsza ilość ludzi – w tym ewentualnych Klientów Państwa firmy. Brak własnej witryny firmowej przekreśla szanse na dotarcie do następnych Kontrahentów, którzy będąc online z entuzjazmem skorzystaliby z profesjonalnych usług Państwa firmy lub też zakupili produkty w punkcie sprzedaży.

 

Od 2005 roku specjalizujemy się w tworzeniu witryn internetowych, skutkiem tego doskonale wiemy, czego potrzebują krajowi ludzie biznesu – oto profesjonalna usługa tworzenia witryn internetowych firmowych w technologii AMP. Są to serwisy w najnowszej technologii AMP, która pozwala na niemalże bezzwłoczne wyświetlenie serwisu dla użytkownika. Budujemy mobilne witryny responsywne, które bezbłędnie prezentują ofertę firmy oraz jej usługi lub ewentualnie produkty – z nami Państwa biznes finalnie zacznie się rozwijać!

 

Serwisy internetowe AMP dla firm, które pozycjonują biznes!

 

Planujemy, budujemy i analizujemy strony, a na każdym etapie prac gwarantujemy, że serwis internetowy będzie optymalizowany pod SEO. Planujemy, analizujemy, łączymy rozwiązania do potrzeb biznesu i budujemy portal internetowy, oparty na technologii AMP, który jest nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim odpowiednio się pozycjonuje. Wobec tego jeśli poszukują Państwo firmy, która zna się na tworzeniu nowoczesnych stron internetowych – gorąco zapraszamy do kontaktu.

STRONY INTERNETOWE AMP DLA FIRM
BUDOWA I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Budujemy witryny firmowe, wizytówki, sklepy internetowe, blogi i inne typy serwisy, na jakich nasi Konsumenci prezentują swoje usługi oraz produkty. Koncentrujemy się zarówno na dobrym wyglądzie witryny, użyteczności dla internautów i wyszukiwarek a również na optymalizacji SEO, która jest koronna, aby portal mógł odnieść sukces w sieci. Oprócz tworzenia stron, proponujemy też dużo innych usług z zakresu pozycjonowania witryn, audytów SEO i copywriting – INTERPROM zaprasza do kontaktu i współpracy!

 

Jesteśmy agencją SEO, która koncentruje się na budowaniu oraz promowaniu stron w Google – INTERPROM – na rynku od 2005 roku. Skupiamy się na pozycjonowaniu witryn internetowych Kontrahentów, analizie SEO, audytach a także optymalizacji. Z chęcią podejmiemy się promowania w Google stron internetowych firmowych, sklepów, blogów oraz innych portali. Jeśli poszukują Państwo zawodowców, którzy zajmą się promocją strony w wyszukiwarce Google – uprzejmie zapraszamy do współpracy.

 

Pozycjonowanie lokalne – rozwijaj swój biznes!

 

Jak uzyskać jeszcze więcej Klientów dla firmy lokalnej? Czas najwyższy zaciekawić się efektywną reklamą w sieci. Google daje wiele możliwości powiązanych z promocją lokalnych przedsiębiorstw i ich ofert. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep wielobranżowy, zakład wulkanizacyjny, piekarnię, zakład szewski lub jakąkolwiek inną działalność – jeśli wyszukują Państwo sposobu, aby dotrzeć do Kontrahentów z danego rejonu, pozycjonowanie lokalne to pierwszorzędny wybór. Chętnie zajmiemy się promocją stron na koronne frazy z dopiskiem Miasto – w taki naturalnie sposób Państwa Klienci szukają usług i produktów w regionie.

 

Statystyki nie koloryzują, coraz to więcej osób korzysta z Internetu w celu szukania lokalnych usług oraz artykułów. Przy okazji internauci wyszukują opinii o danej firmie, kontaktu bądź dokładnego adresu – to wszystko zapewnia Google. Skutkiem tego Państwa marka nie może rezygnować z okazji do dotarcia do kolejnych Kontrahentów – pozycjonowanie lokalne to szansa na rozwój firmy – w ostateczności więcej usatysfakcjonowanych Klientów to większe przychody oraz jeszcze większa ilość ewentualnych zleceń od innych, także zainteresowanych współpracą Klientów.

 

Płatna promocja w Google – linki sponsorowane i kampanie ADS

 

Przygotowanie efektywnej kampanii Google ADS (dawniej AdWords) potrzebuje zdolności, wiedzy, analitycznego podejścia i przede wszystkim doświadczenia. Największym problemem w wypadku Google ADS są błędnie dobrane frazy, a to kosztuje – każda fraza to budżet oraz koszt za kliknięcie, a gdy wybierzemy złą bądź nadmiernie konkurencyjną frazę, cały budżet może pozostać zmarnowany. W jaki sposób tego uniknąć oraz w jaki sposób uczynić, aby płatna promocja stron w Google była popłatna? Uprzejmie zapraszamy do współpracy z INTERPROM – od 2005 roku specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii SEO w Google ADS. Jesteśmy agencją SEM, jaka do każdego projektu podchodzi indywidualnie, określając potrzeby Konsumentów oraz dopasowując kampanię Google ADS do budżetu, ale robiąc to w taki sposób, aby frazy generowały nie tylko wydatki, lecz przede wszystkim dochody.

 

Google ADS funkcjonuje w prosty sposób – określamy budżet i frazy newralgiczne – czym o wiele bardziej konkurencyjne frazy, tym Google nalicza wyższe wydatki za każde kliknięcie. Trzeba mieć pojęcie, że w ramach Google ADS powinniśmy uiszczać opłaty za każde przejście na domenę internetową. Po wystartowaniu kampanii, serwis wyświetla się w sekcji linków płatnych w wynikach poszukiwania. Nietrudno się domyślić, że kiepsko dobrane frazy, nazbyt ogólne słowa bądź po prostu nieumiejętnie ustawiona kampania SEO będzie skutkować prędkim wykorzystaniem miesięcznego budżetu, nie dając przy tym żadnych dochodów.

 

My wiemy, jak wybrać frazy, jakie niszowe słowa doliczyć do kampanii ADS i jak nadzorować cały proces, żeby Google dawało największe korzyści przy naliczaniu minimalnych opłat. Oprócz fachowego prowadzenia kampanii Google ADS, oferujemy też możliwość publikacji płatnych linków sponsorowanych oraz prowadzenia innych form reklamy w Internecie, jakie polegają na płatnej promocji.
Jeśli wobec tego pragną Państwo spróbować kampanii Google ADS, należałoby najpierw odezwać się do nas – doradzimy, przygotujemy wycenę oraz zajmiemy się prowadzeniem kampanii SEO. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Skontaktuj się z nami:5 + 1

Dane kontaktowe:

INTERPROM
Prudnik
Zdalna Obsługa Klienta

   + 48 518 528 518
  Info@StronyInternetoweDlaFirm.pl
  www.StronyInternetoweDlaFirm.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

GOTOWE MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
ROZPOCZNIJ SPRZEDAŻ PRZEZ INTERNET

Sklepy internetowe – Profesjonalne sklepy również na Facebooku i z dwustronną integracją z Allegro

 

Handel w XXI wieku to nie tylko tuzinkowe zakupy – obecnie ponad 60% ludzi na świecie korzysta z ofert online. Warto wobec tego dotrzeć do internautów z ofertą swojego sklepu. Jakim sposobem to zrobić? Takie możliwości gwarantuje sklep internetowy – doświadczona platforma, która prócz prezentacji artykułów, umożliwi również złożenie i realizację zamówienia. W INTERPROM tworzymy rzetelne sklepy internetowe, które gotowe są do zawierania transakcji pomiędzy kupującymi oraz sprzedawcami.

 

Szukają Państwo specjalistów, którzy kompleksowo budują sklepy internetowe? Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją. Od samego początku współpracy przygotowujemy projekt sklepu internetowego w oparciu o Państwa potrzeby oraz asortyment. Na każdym etapie prac dbamy również o aspekty SEO – w rezultacie po zakończeniu budowy, otrzymują Państwo gotowy sklep internetowy, jaki jest przyjazny dla kupujących oraz wyszukiwarki Google. Jest to warunek, żeby móc sprzedawać w sieci.

 

Wszystkie sklepy zamówione u nas opieramy na przetestowanej platformie od DreamCommerce S.A. – jest to licencyjna usługa, która dostarcza moduły sklepu online, dbając równolegle o funkcjonalność i pomoc techniczną. Panel jest w pełni po polsku, ma dużo opcji a również moduł, który pozwoli Państwu w komfortowy sposób przyjmować i realizować zamówienia. Decydując się na sklep internetowy zbudowany przez opisującą nas firmę, mają Państwo gwarancję, że zbudujemy gotowy i funkcjonalny sklep internetowy, z jakim Państwa marka w końcu będzie mogła sprzedawać produkty w Internecie.

Oprócz sztampowych sklepów internetowych, oferujemy również możliwość integracji platformy online z Facebookiem i Allegro. To właśnie dzięki temu, Państwa artykuły dotrą nieomalże do każdego użytkownika internetu, jaki będzie skłonny zrobić zakupy właśnie w Pastwa sklepie. Integracja jest w pełni funkcjonalna oraz wykonywana przez nas w trakcie budowy sklepu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Responsywne strony AMP dla firm na własność


zobacz ofertę

Gotowe responsywne strony AMP na licencji


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Pozycjonowanie w Google stron WWW na licencji


zobacz ofertę

Optymalizacja pod Google stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Płatna reklama internetowa w Google ADS


zobacz ofertę

Generyczne domeny biznesowe na licencji


zobacz ofertę

Rejestracja domen firmowych na Klientów


zobacz ofertę

Audyt firmowych domen internetowych


zobacz ofertę

Hosting i Certyfikaty SSL dla stron WWW Klientów


zobacz ofertę

Copywriting – Teksty na strony WWW Klientów


zobacz ofertę

Gotowe sklepy dla firm w modelu SAAS


zobacz ofertę

Solidny hosting dla stron naszych Klientów

 

Hosting należy do grupy zagadnień czy przedmiotów, niemożliwych na wskroś do wzrokowego określenia, jednakowoż pomimo to jest on konieczny by dopuszczalne było dobre działanie wszelkich stron. By zapewnić tą możliwość dla jak najogromniejszej ilości kontrahentów, bez strat jakości, mamy współczesne i powiększone serwerownie kontrahentów, które udzielamy naszym Klientom. Od początku istnienia naszej firmy INTERPROM skorzystało z niej już wielu konsumentów, jakich pozytywne recenzje najprawidłowiej świadczą o wartościowym działaniu oferowanego przez nas hostingu. Jest to dla nas wyróżnienie i zachęta do dalszej aktywności oraz wysiłków w celu zapewnienia przynajmniej równego poziomu.

 

Warianty hostingu

 

Bezbłędnie wiemy o tym, że nie wszyscy nabywcy mają jednakowe wymogi związane z jedną usługą, niezmiernie zróżnicowane są w stanie być też ściśle określane wymogi aktywowane przez wybrane witryny WWW. Stworzyliśmy przez to parę modeli hostingu, tak aby żaden odbiorca nie musiał sięgać po stricte wskazany model, zapewniony jedynie w jednym kształcie, a w takim razie przez to nie będący w stanie w pełni przystosować się do każdego oczekiwania. W sprawie hostingu dokonuje się decyzji przede wszystkim odnośnie wielkości, jaką się pragnie. Jest to niezmiernie istotne, bo jeśli ktoś nie ma niezwykle rozbudowanej strony, poszerzonej o następne, wykraczające poza nią wtyczki, to nie ma potrzeby utrzymywania opcji z największą liczbą dostępnego miejsca, a też ponoszenia z tego tytułu pokaźniejszych kosztów.

 

Elastyczna oferta

 

Potrzebując w niedalekim terminie zwiększyć zakres zasadniczej strony internetowej, na przykład o forum dyskusyjne, warto od razu zamówić pokaźniejszą pojemność, aby w trakcie działania nie okazało się, że po tym poszerzeniu jest za mało miejsca, co uniemożliwia należyte działanie obu przestrzeni. Ewidentnie w przypadku pojawienia się działań niezaplanowanych na samym początku, już w trakcie obowiązywania kooperacji w ramach dostarczania hostingu, gwarantujemy zmianę jej warunków w kierunku zwiększenia posiadanego pakiet. W ten sposób posiadanie danej usługi jest zawsze zaadaptowane do danych potrzeb, i nie wypada komplikować sobie życia dokupowaniem niewielkiego hostingu oddzielnie. Gorąco zapraszamy do kontaktu z INTERPROM – chętnie pomożemy i zaproponujemy hosting, który na pewno będzie dla Państwa najlepszy!

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

najwidoczniej nie ma postów


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.